A už je to tu zase! Piráti se opět porvali na zastupitelstvu Praha 10.
Na Zastupitelstvu Prahy 10 bylo opět živo. Centrem násilí a vyhrožování byli opět kontroverzní expiráti Petr Beneš (nyní Jsme Praha 10), Michal Kočí a Ivan Mikoláš (všichni nyní Jsme Praha 10). Ti nejdříve sprostě napadali a uráželi úředníky radnice Prahy 10. Následně David Krůta (TOP09) zaútočil na Beneše a vyrazil mu mobil z ruky, kterým si jej natáčel. Zastupitelstvo se protáhlo do pozdních večerních hodin, starosta Martin Valovič (ODS) nakonec situaci vyklidnil.




