Zastupitelé podpořili sport ve městě
Frýdek-Místek investuje do zdraví svých obyvatel. Zastupitelé města na svém pondělním zasedání uvolnili další peníze na podporu sportu. Téměř tři miliony korun si mezi sebe rozdělí 58 sportovních organizací, oddílů, klubů i kroužků. Peníze jsou určeny na uhrazení provozních nákladů, odměn trenérů, výdajů na sportovní vybavení, ale také na pořádání soutěží.




