V Praze 13 roste nové sportovní gymnázium
Starosta Prahy 13 David Vodrážka společně s ředitelkou budoucího sportovního gymnázia Monikou Johánkovou navštívil staveniště nového školního areálu, který v příštích letech výrazně rozšíří nabídku středoškolského vzdělávání v městské části. První studenti by měli nastoupit v září 2027.




