úterý 23.4. blok č. 1
Kapraďová + parkoviště u č. 2-10, Sasanková, Platanová (Sasanková – Kapraďová), Topolová (Zvonková – Práčská), Jasmínová, parkovací cesta + spojka s Práčskou, Přesličková, Hledíková + spojky s Jasmínovou I. a II. + parkoviště, Jiříčkové, Mládežnická, Škábova, parkoviště podél Práčské u křiž. s ul. Jiříčkové, Ellnerové, Aubrechtové
středa 24.4. blok č. 2
Ostružinová (Fialková – Jabloňová) + parkoviště, Střemchová (Malinová – Jabloňová), Šafránová, Rybízová (Jahodová – Malinová), Malinová (pomněnková – Střemchová), Hvozdíková (Jahodová – Sněženková), Topolová (Jahodová – Zvonková), Chrpová (Jahodová – Jabloňová), Zvonková, Sněženková, Leknínová, Holubkova, Jabloňová – parkovací zálivy, Třezalková
čtvrtek 25.4. blok č. 3
Šalvějová (V Korytech – Želivecká), Želivecká, Slívová, Chmelová, Narcisová, Jetelová, Mečíková, Břečťanová (V Korytech – Hyacintová), Hlohová, Meruňková (Hlohová – Jabloňová), Hyacintová (Břečťanová – Jabloňová), Jabloňová (V Korytech – Ostružinová), Ostružinová (Hlohová – Jabloňová), U Zahradního města (Jabloňová – Hlohová)
pátek 26.4. blok č. 4
Ostružinová (Podléšková – Fialková), Pivoňková (Ostružinová – Jahodová) + spojka s Karafiátovou, Pomněnková, Jiřinková, Kalinová, Macešková, Kosatcová, Rybízová (Kosatcová – Jahodová), Hvozdíková (Macešková – Jahodová), Fialková (Ostružinová – Jahodová), Chrpová (Podléšková – Jahodová), Jahodová (Ostružinová – Pomněnková)
pondělí 29.4.. blok č. 5
Rozmarýnová, Slunečnicová, Podléšková, nám. Mezi zahrádkami + spojka s Kopretinovou, Kopretinová, Mateřídoušková, Petrklíčová + slepé úseky, Pampelišková, Ostružinová (Podléšková – Rozmarýnová), Karafiátová + spojka s Podléškovou, Jahodová (Topolová – Švehlova), Švehlova (spojka nám. Mezi zahrádkami – Kopretinová), Topolová (Macešková – Jahodová)
úterý 30.4. blok č. 7
Tehovská, Štíhlická, Doubravčická, Žernovská, Nedvězská + 2 parkoviště, Strašínská, Na Výhledech, Pod Strání, Mukařovská (Tehovská – Na Padesátém), Uhříněveská (Tehovská – Na Padesátém), Dubečská (Nedvězská – Pod Strání), Dubečská (Průběžná – Stránčická)
čtvrtek 16.5. blok č. 6
Prusická, Mukařovská, Konojedská, Uhříněveská, Královická, Křenická, Jevanská (Mukařovská – Vyžlovská), Olešská, Hájecká
pátek 17.5. blok č. 8
Solidarity (V Olšinách – Štěchovická), Tomická, Květnická, Šibřinská, V Rybníčkách, Sečská, Flájská, Štěchovická (K Rybníčkům – V Rybníčkách), Oravská, Žermanická, Nosická, Žinkovská, Slapská, Dobročovická (V Olšinách – V Rybníčkách)
pondělí 20.5. blok č. 9
Krupská, Voděradská, Nučická plus 2 spojky s Krupskou, Světická , Dubečská (Kolovratská – Pod Strání), Dubečská (Nučická – Průběžná), Foersterova, Kolodějská, Na Polníku
úterý 21.5. blok č. 10
Gutova (K Rybníčkům – slepá) + část pokračování kom. Gutova, K Rybníčkům (Ke Strašnické – Kolovratská), Svojetická, Srbínská, Ke Strašnické, Újezdská, Petrovická, Pitkovická, Čestlická , Benická, Nupacká
středa 22.5. blok č. 11
Na Vrších, Malá Bylanská, V Předpolí (Na Hroudě – U Hranic), U Hráze (Na Hroudě – Pod Altánem), U Hranic, Bylanská, Gutova (Průběžná – U Hráze), Pod Altánem (Na Vrších – Průběžná) + slepý úsek, U Trati, Molitorovská, Na Spádu (U Trati – Na Spádu), Železniční (Na Spádu – U Trati), Kruhová
čtvrtek 23.5. blok č. 12
Irkutská, Krátká, Nad Olšinami, Vilová (Pod Rapidem – U Nových vil), Mrštíkova (Pod Rapidem – U Nových vil), Nad Primaskou (Ruská – U Nových vil), Pod Rapidem + spojka Mrštíkovou, Za Strašnickou vozovnou
pátek 24.5. blok č. 13
Vilová (U Nových vil – Starostrašnická), Mrštíkova (U Nových vil – Saratovská), Nad Primaskou (U Nových vil – Saratovská), U Nových vil, Věšínova, Za Poštou , Kralická, Saratovská, Pod Hotelem (slepý úsek z Bečvářovy), Bečvářova, Na Hroudě (U Hráze – U Vesny), U Vesny (V Olšinách – Na Hroudě)
pondělí 27.5. blok č. 14
Dobročovická (V Olšinách – Novostrašnická), Novostrašnická (Úvalská – Dobročovická – až slepý konec), Škvorecká, U Kombinátu, Dvouletky, Dětská, Pod Hotelem (slepý úsek z Dětské), Brigádníků, Solidarity (Černokostelecká – V Olšinách), Turnovského
úterý 28.5. blok č. 15
V Úžlabině, Tejnická, Černická, Vykáňská, Břežanská, Tismická, Rostoklatská, Tuklatská, Kounická + spojka s Limuzskou, Malínská, Vrátkovská, Plaňanská
středa 29.5. blok č. 16
Na Vinici, Pod Strašnickou vinicí, Blatovská, Ve Stínu, Na Výsluní, Jirenská (Vrbčanská – Černokostelecká), Vrbčanská, Révová, Hřibská, Běchovická, Hostýnská (Počernická – Na Vinici), Slunečná (Počernická – Běchovická)
čtvrtek 30.5. blok č. 17
Počernická, Ruská (Bělocerkevská – Pod Rapidem), Pod Rapidem (Ruská – V Olšinách; ve směru od Ruské)
pátek 31.5. blok č. 18
Strnadova, Vydrova, Chládkova, Janderova vč. spojky, Kaňkova (U Tvrze – Kaňkova), Heldova (Tomsova – Niederleho), Tomsova, Niederleho (Heldova – slepý úsek), Kampánova, Bacháčkova, Mistrovská, Na Univerzitním statku (Mistrovská – Malešické nám.), Malešické nám., Malešická (Malešické nám. – Mistrovská – pravá strana od Malešického nám.), Malešická (Zálužanského – Pobořská – pravá strana k Malešickému nám.)
pondělí 3.6. blok č. 19
Útulná, Skřivanská (Nad Vodovodem – Chotouňská), Chotutická , Nad Vodovodem (Na Palouku – Cerhenická), U Krbu vč. spojky, Hostýnská (Útulná – Počernická), Slunečná (U Krbu – Počernická), Nad Úžlabinou, parkoviště u kom. Útulná, Názovská, Janýrova
úterý 4.6. blok č. 20
Troilova, Bydžovského, Kodicilova , Božecká, Lipecká, Cerhenická (Káranská – Počernická), Zálužanského, Limuzská (Počernická – Káranská), Káranská (Cerhenická – Pobořská), Pobořská, Přistoupimská, Tuchorazská, Ovčárská
středa 5.6. blok č. 21
Na Třebešíně, Pod Kapličkou, Okrajní, Pod Viktorkou, Nad Třebešínem I. , Nad Třebešínem II., Nad Třebešínem III., Na Úseku, Pod Třebešínem, Slunečná (U Krbu – Na Třebešíně), Nad Kapličkou (Slunečná – Za Třebešínem), Za Třebešínem, Za Stadionem (Nad Kapličkou – Za Třebešínem)
čtvrtek 6.6. blok č. 26
U Vršovického nádraží (Košická – Vršovická), Košická (U Vršovického nádraží – Krymská), Sámova + slepý konec, Petrohradská (Vršovická – Rostovská), Rostovská, Borodinská (Smolenská – Rostovská), Sportovní (Vršovické náměstí – Vršovická), Na Kovárně, Vršovické náměstí, Pod Stupni
pátek 7.6. blok č. 29
Na Křivce, Pod Sychrovem II., Na Pahorku (mimo úsek Tachlovická – Na Sychrově), Na Sychrově (Na Pahorku – Tachlovická), Tachlovická (Na Sychrově – Na Pahorku), Svahová (Na Křivce – Tachlovická a Moskevská – Na Křivce), Křeslická, K Topírně, Osnická + 2 spojky od Bohdalecké, Modletínská, Popovická, V Dolině, Brtnická, Nad Vršovskou horou, Elektrárenská, Pod Sychrovem I., Výstupní, Osnická (na Křivce – Pod Sychrovem I.)
pondělí 10.6. blok č. 22
Ruská (Chorvatská – Benešovská), Hradešínská (Chorvatská – Šrobárova), Říčanská (Benešovská – schody), Na Zájezdu (Říčanská – slepý úsek), Bošická, Vlašimská, Bratří Čapků, Korunní (Chorvatská – Jičínská, pravá strana), Benešovská (Korunní – Říčanská)
středa 12.6. blok č. 23
U Vodárny (Korunní – Hradešínská), Nitranská (Dykova – Korunní), Řipská (Dykova – Korunní), Chorvatská, Dykova (U Vodárny – Chorvatská), Hradešínská (Chorvatská – U Vodárny), Slovenská (Na Šafránce – schody do Hradešínské), Na Šafránce, Estonská (Hradešínská – Ruská), Sobotecká, Korunní (U Vodárny – Chorvatská – pravá strana)
čtvrtek 13.6. blok č. 25
Oblouková (Vršovická – Sportovní), Na Spojce, Orelská, Holandská, nám. Svatopluka Čecha, Madridská, Minská (Vršovická – Moskevská), Slovinská (Moskevská – Kodaňská), Norská (Madridská – Holandská), Žitomírská (Sportovní – Moskevská)
pondělí 17.6. blok č. 24
Voroněžská, Kozácká, Krymská, Sevastopolská, Charkovská, Donská, Rybalkova (od č. 29 – Charkovská), Černomořská, Na Královce, Košická (Krymská – Moskevská), Kodaňská (Moskevská – Norská) + zálivy, Kodaňská (Krymská – Moskevská), Estonská (Ruská – Kodaňská), Ruská (Moskevská – Norská), Francouzská (Moskevská – Slovenská)
středa 19.6. blok č. 27
Norská (Kodaňská – Ruská), Žitomírská (Moskevská – Ruská), Finská, Mexická , Bulharská, Slovinská (Kodaňská – Bulharská), Tolstého, Arménská, Moldavská, Kavkazská (Altajská – Moskevská), Kodaňská (Norská – Moldavská)
čtvrtek 20.6. blok č. 28
28. pluku, U Roháčových kasáren, Konopišťská, Novorossijská, Kodaňská (Moldavská – Vršovická), Kavkazská (Moldavská – Kodaňská), Altajská, Archangelská, Na Míčankách
pátek 21.6. blok K1
Jesenická, V Ochozu, Nad Trnkovem, Na Vinobraní (V Korytech – Na Vinobraní č.9), Ke Skalkám (V Korytech – slepý úsek), Před Skalkami II, Přespolní (Záběhlická – Ke Skalkám), Za Návsí, Bramboříková + 2x parkoviště, Oty Pavla, Pöslova (U Vinné révy – Nad Trnkovem), U Vinné révy (Na Vinobraní – Pöslova), Ve Slatinách, Ryšánkova
pondělí 24.6. blok K2
Novgorodská, Ukrajinská (U Vršovického nádraží – K Botiči), U Vršovického nádraží (Vršovická – Ukrajinská), Přípotoční (Pod Soutratím – Sportovní), K Louži, Na Louži, U Seřadiště (Na Louži – Petrohradská), Oblouková (Přípotoční – Vršovická), Pod Soutratím (Přípotoční – K Louži), K Botiči , Sportovní (Přípotoční – Vršovická), Petrohradská (U Seřadiště – Vršovická)
úterý 25.6. blok K3
Čeljabinská, Gruzínská (Bajkalská – Vršovická), Jerevanská, Kišiněvská, Krasnojarská, Amurská , Užocká, Lvovská, Karpatská, Vladivostocká , Bajkalská (Litevská – Bělocerkevská), Volyňská, Dukelská, Jakutská, Tulská
středa 26.6. blok K4
Litevská, Omská (část), Kubánské náměstí (mimo úsek Murmanská – V Olšinách), Murmanská, Na Hroudě (Litevská – U Hráze), Na Stezce, V Předpolí (V Olšinách – Na Hroudě), U Hráze (V Olšinách – Na Hroudě), Bajkalská (Litevská – slepý konec)
čtvrtek 27.6. blok K5
Třebohostická, Novostrašnická (Úvalská – Třebohostická), Ondřejovská, Mirošovická, Michelangelova, Donatellova (část + spojka k Úvalské), Dürerova , Rubensova (část), Rembrandtova (Přetlucká – slepý úsek), Vyžlovská , Aldašínská, Přetlucká (Rabakovská – Křenická, pravá strana + 4 zálivy)
pátek 28.6. blok K6 + V3
Baškirská, Uzbecká, Taškentská, Turkmenská, Tadžická, Kazašská, Kirgizská, Magnitogorská, Uljanovská; Vršovická (Litevská – Jerevanská), Vršovická (Moskevská – Minská), Vršovická (Petrohradská – U Vršovického nádraží)
pondělí 1.7. blok V 2
Vršovická (U Slavie – Litevská), Kubánské nám. (Litevská – Na Stezce), V Olšinách (Na Stezce – U Hráze), V Olšinách (Pod Rapidem – Na Stezce)
úterý 2.7. blok V1
Vršovická (U Vršovického nádraží – Kodaňská)
středa 3.7. blok P
Průběžná (V Olšinách – Na Hroudě), Průběžná (Pod Altánem – Pitkovická), Průběžná (Radošovická – Tehovská), Průběžná (Světická – TRAM Radošovická), Průběžná (Čestlická – Petrovická), V Olšinách (Průběžná . park u M Strašnická)
Na stanovených místech bude nasazena úklidová technika a pracovníci, jejichž úkolem je vyčistit z vozovek především nánosy prachu a odpadků usazené pod obrubníky. Pro bezproblémový průběh úklidu je potřeba, aby se v den čištění v ulicích nevyskytovala zaparkovaná vozidla. Je proto nutné věnovat zvýšenou pozornost přechodnému dopravnímu značení B28 – zákaz zastavení, které je do ulic instalováno minimálně s týdenním předstihem. V opačném případě může řidiče potkat nemilé překvapení v podobě pokutového lístku za stěračem.
Termíny čištění ulic jsou k dispozici na internetových stránkách www.tsk-praha.cz, v sekci “čištění komunikací” nebo na stránkách Městské části Praha 10 – ZDE (http://www.praha10.cz/mestska-cast/zivotni-prostredi-a-odpady/blokove-cisteni-komunikaci.aspx). Bližší informace lze získat přímo na pracovišti Technické správy komunikací – oblastní správa Východ, tel. tel. 257015364. Úklid probíhá vždy v čase od 8,00 do 15,00 hod.