Počasí
Praha 8 °C Úterý, 27. února 2024, Svátek má Alexandr
Go to content
Naše Praha na Facebooku

zpětná zrcátka

VIDEO: Podnapilým výrostkům a ženě vadila zpětná zrcátka

Ke dvěma mladíkům, kteří se v Růžové ulici v centru Prahy bavili ulamováním zrcátek zaparkovaných vozidel, vyjížděla noční hlídka Městské policie . Ve spolupráci s operátorem kamerového systému strážníci dvojici ve věku 18 a 19 let identifikovali a omezili na osobní svobodě. Dechové zkoušky ukázaly hodnoty 2,08 a 1,21 promile.

Reklama

Načítaní obsahu...

Načítaní obsahu...

Vandalovi se po příjezdu strážníků udělalo nevolno

Dnes v noci byla hlídka městské policie přivolána do Bobkovy ulice na Černém Mostě. Neznámý muž tam ve vnitrobloku domu ulamoval stěrače zaparkovaných aut. Podezřelý po příjezdu strážníků utíkal pryč, na jejich výzvu se ale zastavil. Měl na sobě jen kalhoty, tričko s krátkým rukávem a na nohou žabky. Po prokázání totožnosti se podezřelému osmatřicetiletému muži z Prahy ale udělalo nevolno. Muži zákona mu tedy poskytli první pomoc a zavolali záchrannou službu. V inkriminovaném vnitrobloku strážníci našli další čtyři poškozená osobní vozidla, která měla zničená zpětná zrcátka, utržené stěrače a střešní anténu. Celý případ si převzala Police ČR, sdělila časopisu Naše Praha 9 Jana Přikrylová z městské police.

Policie přichystala desatero pro motorkáře

Jízda na motocyklu je krásný, ale i nebezpečný koníček. S počtem motorek však na silnici přibývá i pomníků se jmény těch, kteří do cíle své cesty nedojeli. Policie proto připravila deset rad a tipů pro motorkáře, kterých by se měli držet.