Go to content
Naše Praha na Facebooku

Třinec

Futsalisté Slavie oslavili vysokou výhru

Slávisté v pátek večer vítězně zvládli utkání s Třincem, který porazili 9:2, i když se trenér Nenad Veljkovič musel obejít bez celé řady zraněných opor. Poprvé se od začátku představil v brance šestnáctiletý Jan Žežulka, který zejména v prvním poločase svůj tým několikrát podržel. Premiérový start má za sebou také Brazilec Douglas Graciano, který se uvedl dvěma brankami a asistencí. První trefu za Slavii si připsal také Vítězslav Hrubý.

Načítaní obsahu...

Město ocele Třinec se opět promění v ráj gurmánů

Vyslovíte Třinec a vybaví se vám železárny, industriální ráz krajiny a pravděpodobně i úspěšný hokejový tým. Jeden den v roce ale toto vše ustupuje stranou a z města se rázem stává ráj gurmánů, milovníků dobrého jídla, pití i hudby. To, když náměstí ožije akcí pod názvem 3NEC Gastro Show. Letos tato událost propukne 9. července. Na akci je vstup zdarma.

Zlínští hokejisté porazili poprvé v sezoně Třinec

Hokejisté HC PSG Zlín porazili v zápase 42. kola Tipsport extraligy Třinec 3:2 a připsali si první výhru nad Oceláři v letošní sezoně. Přitom Berani vedli v 15. minutě již 2:0, ale hosté se dostali do utkání kontaktním gólem při vlastním oslabení.

Zlín úspěšně vstoupil do semifinále, krásnými góly zdolal Třinec

Tým PSG Zlín vyhrál v úvodním zápase semifinále play off nad Třincem 3:1 a získal první bod v moravsko-slezské sérii. Berani se ujali vedení v 11. minutě gólem Bedřicha Köhlera z přesilovky, ale ještě v závěru úvodní třetiny Oceláři vyrovnali. Úžasný gól vstřelil před polovinou zápasu mazák Petr Leška, udělal za brankou dvě otočky a pak protáhl puk kolem tyčky za brankovou čáru. Na začátku třetí třetiny se trefil další matador Martin Hamrlík.

Tým PSG Zlín jde do souboje o finále s Třincem

Zlínští hokejisté se utkají v boji o finále s týmem HC Oceláři Třinec. Berani se utkali se Slezany ve vyřazovacích bojích již čtyřikrát a vždy se radoval z postupu Zlín, naposledy v loňské sezoně v rámci předkola. Série startuje na zlínském ledě úvodním zápasem v úterý 26. března.

Zlín udolal v šestém zápase Vítkovice a je v semifinále

Podařilo se! Zlínští hokejisté vyhráli v šestém zápase čtvrtfinále play off ve Vítkovicích 1:0 a celou čtvrtfinálovou sérii tak vyhráli 4:2. V dramatickém duelu čekali diváci na rozhodující gól až do 53. minuty. Postupovou branku vstřelil se štěstím Zdeněk Okál.

Hokejisté Zlína si poprvé zahrají předkolo play-off, proti Třinci věří v úspěch

ZLÍN (MEDIAFAX) - Hokejisté PSG Zlín přišli v posledním utkání základní části Tipsport extraligy o šesté místo zaručující přímý postup do čtvrtfinále play-off, proto je nyní čeká poprvé v klubové historii předkolo vyřazovací části, série na tři vítězství proti Třinci začne ve středu ve Zlíně. Zástupci a hráči klubu o tom mluvili v úterý na tiskové konferenci.

Bambiriáda 2012 chce přispět k propojení světa dětí a těch „dříve narozených“

Nadšení i zkušenost – pod tímto mottem se letos v květnu uskuteční Bambiriáda 2012. Známá celorepubliková akce, pořádaná Českou radou dětí a mládeže (ČRDM) již počtrnácté, chce mj. přispět k propojení světa dětí a těch „dříve narozených“ – neboli seniorů. Bambiriádu bude možné navštívit v některém z 19 areálů situovaných do všech krajů naší republiky, a to v době od 24. do 27. května. Bambiriádními městy jsou Český Brod, České Budějovice, Český Těšín, Cheb, Chomutov, Chrudim, Ivančice, Jihlava, Liberec, Náchod, Ostrava, Třinec, Bohumín, Plzeň, Praha, Rychnov n. Kněžnou, Vlašim, Zábřeh a Zlín.

Trápící se vršovická Slavia „konečně“ vyhrála

Přehled pátečních výsledků 22. kola hokejové Tipsport extraligy a aktuální tabulku soutěže. Hráči Slavie zabrali a zvítězili 3:2 v Pardubicích, do čela soutěže se vrací Liberec, který doma udolal Mladou Boleslav 2:1 po samostatných nájezdech. Trápící se tým Slavie odešel z posledních sedmi zápasů hned šestkrát poražen a trenér Vladimír Růžička se snaží přivést nové posily, jako první dorazili Michal Vondrka s Jonathanem Simem.

Hokejisté PSG Zlín začali s přípravou na ledě

S přípravou na ledě dnes v kompletní sestavě začali hokejisté extraligového klubu PSG Zlín. Na led nastoupili prakticky jako poslední ze 14 extraligových týmů a nechyběl přitom ani zkušený obránce Radim Tesařík, který dostal šanci vybojovat si v týmu své místo.