středa 2.2.
Gulliverovy cesty 3D 15.15 17.15 19.15
Na vlásku 3D 14.30 16.30 18.30
Tron Legacy 3D 14.50
Zelený sršeň 3D 21.15
Cizinec 17.00 19.10
Fotři jsou lotři 18.45 21.00
Gulliverovy cesty 14.45 16.45
Hon na čarodějnice 14.40 19.00
Na vlásku 15.50 18.00
Nevinnost 15.45 18.00 20.15
Občanský průkaz (Digital) 20.30
Řetězová zpráv 16.50 21.20
The Social Network 20.00
Tři dny ke svobodě 14.20 21.30
Zelený sršeň 17.30 20.10
čtvrtek 3.2.
Gulliverovy cesty 3D 14.20 16.20 18.20
Méďa Béďa 3D 15.50 16.30 18.50
Tron Legacy 3D 20.00
127 hodin 17.20 19.20 21.20
Cizinec 14.45 17.00 19.15
Fotři jsou lotři 20.00
Gulliverovy cesty 16.30
Hon na čarodějnice 14.20 18.30 20.40
Na vlásku 15.15 17.30
Nevinnost 15.45 18.00 20.15
Občanský průkaz (Digital) 20.20
Řetězová zpráva 21.30
Tři dny ke svobodě 21.10
Zelený sršeň 14:40
pátek 4.2.
Gulliverovy cesty 3D 14.20 16.20 18.20
Méďa Béďa 3D 13.50 15.50 17.50
Megamysl 3D 12.10 14.15 16.30 18.50
Na vlásku 3D 12.00 14.15 16.30 18.50
Tron Legacy 3D 20.00
127 hodin 12.40 17.20 19.20 21.20
Cizinec 14.45 17.00 19.15
Fotři jsou lotři 20.00
Gulliverovy cesty 12.15 16.30
Hon na čarodějnice 12.30
Na vlásku 13.00 15.15 17.30
Nevinnost 13.30 15.45 18.00 20.15
Občanský průkaz (Digital) 20.20
Řetězová zpráva 21.30
Tři dny ke svobodě 21.10
Zelený sršeň 14.40
sobota 5.2.
Gulliverovy cesty 3D 14.20 16.20 18.20
Méďa Béďa 3D 13.50 15.50 17.50
Megamysl 3D 12.10
Na vlásku 3D 12.00 14.15 16.30 18.50
Tron Legacy 3D 20.00
127 hodin 12.40 17.20 19.20 21.20
Cizinec 14.45 17.00 19.15
Fotři jsou lotři 20.00
Gulliverovy cesty 12.15 16.30
Hon na čarodějnice 14.20 18.30 20.40
Já,Padouch 12.30
Na vlásku 13.00 15.15 17.30
Nevinnost 13.30 15.45 18.00 20.15
Občanský průkaz (Digital) 20.20
Řetězová zpráva 21.30
Tři dny ke svobodě 21.10
Zelený sršeň 14:40
neděle 6.2.
Gulliverovy cesty 3D 14.20 16.20 18.20
Méďa Béďa 3D 13.50 15.50 17.50
Megamysl 3D 12.10
Na vlásku 3D 12.00 14.15 16.30 18.50
Tron Legacy 3D 20.00
127 hodin 12.40 17.20 19.20 21.20
Cizinec 14.45 17.00 19.15
Fotři jsou lotři 20.00
Gulliverovy cesty 12.15 16.30
Hon na čarodějnice 14.20 18.30 20.40
Já,Padouch 12.30
Na vlásku 13.00 15.15 17.30
Nevinnost 13.30 15.45 18.00 20.15
Občanský průkaz (Digital) 20.20
Řetězová zpráva 21.30
Tři dny ke svobodě 21.10
Zelený sršeň 14.40
pondělí 7.2.
Gulliverovy cesty 3D 14.20 16.20 18.20
Méďa Béďa 3D 13.50 15.50 17.50
Megamysl 3D 12.10
Na vlásku 3D 12.00 14.15 16.30 18.50
Tron Legacy 3D 20.00
127 hodin 12.40 17.20 19.20 21.20
Cizinec 14.45 17.00 19.15
Fotři jsou lotři 20.00
Gulliverovy cesty 12.15 16.30
Hon na čarodějnice 14.20 18.30 20.40
Já,Padouch 12.30
Na vlásku 13.00 15.15 17.30
Nevinnost 13.30 15.45 18.00 20.15
Občanský průkaz (Digital) 20.20
Řetězová zpráva 21.30
Tři dny ke svobodě 21.10
Zelený sršeň 14.40
úterý 8.2.
Gulliverovy cesty 3D 14.20 16.20 18.20
Méďa Béďa 3D 13.50 15.50 17.50
Megamysl 3D 12.10
Na vlásku 3D 12.00 14.15 16.30 18.50
Tron Legacy 3D 20.00
127 hodin 12.40 17.20 19.20 21.20
Cizinec 14.45 17.00 19.15
Fotři jsou lotři 20.00
Gulliverovy cesty 12.15 16.30
Hon na čarodějnice 14.20 18.30 20.40
Já,Padouch 12.30
Na vlásku 13.00 15.15 17.30
Nevinnost 13.30 15.45 20.20
Řetězová zpráva 21.30
Tři dny ke svobodě 21.10
Zelený sršeň 14.40
středa 9.2.
Gulliverovy cesty 3D 14.20 16.20 18.20
Méďa Béďa 3D 13.50 15.50 17.50
Megamysl 3D 12.10
Na vlásku 3D 12.00 14.15 16.30 18.50
Tron Legacy 3D 20.00
127 hodin 12.40 17.20 19.20 21.20
Cizinec 14.45 17.00 19.15
Fotři jsou lotři 20.00
Gulliverovy cesty 12.15 16.30
Hon na čarodějnice 14.20 18.30 20.40
Já,Padouch 12.30
Na vlásku 13.00 15.15 17.30
Nevinnost 13.30 15.45 18.00 20.15
Občanský průkaz (Digital) 20.20
Řetězová zpráva 21.30
Tři dny ke svobodě 21.10
Zelený sršeň 14.40