Počasí
Praha 10 °C Středa, 17. dubna 2024, Svátek má Rudolf
Go to content
Naše Praha na Facebooku

Polčák

Stovky tisíc náklaďáků přes Slivenec a Velkou Chuchli

Přes sedm milionů tun odpadu odvážených přes obydlené části Slivence a Velké Chuchle. Taková by mohla být realita života místních na několik let v případě, že by lídr ODS ve Velké Chuchli Pavel Klán uspěl s žalobou na hlavní město. Riziko potvrdil právní zástupce dotčených městských částí JUDr. Stanislav Polčák.

Reklama

Načítaní obsahu...

Načítaní obsahu...

Hejtman zahájil nový rok u profesionálních hasičů

Tradiční slavnostní setkání zaměstnanců Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje u příležitosti začátku nového roku se v pondělí konalo na stanici ve Zlíně. Slavnostní nástup zahájila svým proslovem ředitelka HZS Zlínského kraje Jarmila Čičmancová, která všem kolegům popřála dobrý rok, pracovní i osobní úspěchy. Všem profesionálním hasičům a zaměstnancům poděkovala za odvedenou práci a kvalitní prezentaci vůči veřejnosti v roce 2009.

Otrokovice rozdělily granty talentované mládeži

Otrokovická radnice pokračuje v podpoře výrazně talentované mládeže, rozdělením stotisícového grantu mezi čtrnáct žadatelů o tom dnes rozhodli městští radní. Grant je určen výrazně talentované mládeži ve věku do 18 let vynikající v hudební, literární, pěvecké, sportovní a jiné činnosti, přičemž mimořádnost talentu musí žadatelé doložit dosaženými výsledky.