„Divadlo U Hasičů“
Římská 45,Praha 2
tel/fax: 222518716,222516910, 222518716
pokladna divadla otevřena denně:
od 10.00-12.00 a od 13.00-18.00,
so:10.00-13.00,
http://www.cbox.cz/divadlouhasicu
http://divadlouhasicu.sweb.cz
e-mail: divadlouhasicu@seznam.cz
1.Po 19.30 CAVEMAN
Režie: P. Hartl, Hudba: D. Kraus
Účinkuje: JAN HOLÍK/JAKUB SLACH
4.Čt 19.30 CAVEMAN
6.So 15.00 CAVEMAN
19.30 CAVEMAN
8.Po 19.00 VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM KDYŽ TEČE VODA
Režie: P. Háša
Hrají: P. Nárožný, K. Fialová, V. Vydra, L. Švormová, J. Ptáčník, D. Morávková/ E. Janoušková
10.St 19.30 CAVEMAN
11.Čt 19.00 SBOROVNA
Režie:J. Břehový
Hrají: P. Trávníček, U. Kluková, L. X. Veselý, K. Kornová, P. Jindrová, H. Tunová, M. Fialková
12.Pá 19.00 SMÍŠENÉ PO/CI/TY
Režie: L. Munzar
Hrají: J. Hlaváčová, P. Kostka, J. Satoranský,
L. Hampl/M. Kubačák
13.So 11.00 TOBOGAN
19.30 CAVEMAN
15.Po 19.00 VSTUPTE
Režie: P. Háša
Hrají: P. Nárožný, L. Mrkvička, J. Čenský, L. Švormová
16.Út 19.00 ANI PO KOLENOU SE KE MNĚ NEVRACEJ aneb PUDL A MAGNOLIE
V hlavní roli Iva Janžurová a Stanislav Remunda
17.St 19.30 CAVEMAN
18.Čt 19.30 CAVEMAN
19.Pá 19.00 NEŽÁRLI !
Režie: M. Pivoňková
Hrají: D. Suchařípa/T.Turek,M. Maděrič/J. Krajník,
M. Dolinová/Š. Ulrichová, L. Kožinová, R. Stupková, Z.Kožinová, T. Kocinová, J. Štěpán/D. Veselý
20.So 11.00 TOBOGAN
19.00 DIXILENDOVÝ MEMORIÁL
ANTONÍNA BRYCHA
21.Ne 9.00 II. NÁRODNÍ FESTIVAL ŠKOLNÍHO DIVADLA VE ŠPANĚLSKÉM JAZYCE
22.Po 9.00 II. NÁRODNÍ FESTIVAL ŠKOLNÍHO DIVADLA VE ŠPANĚLSKÉM JAZYCE
23.Út 19.00 BASTARDI
Režie: P. Trávníček
Hrají: P. Trávníček, R. Leitner, L. Trnková, P. Skřípal, B. Švarc, M. Hladová, Z. Rumpík
24.St 19.00 ČTYŘI POKOJE DO ZAHRADY
Režie: J. Kačer
Hrají: J. Brejchová, J. Kačer, P. Filipovská, J. Ptáčník,
D. Morávková/A. Kačerová, J. Révai/M. Kubačák
25.Čt 19.00 POSTEL PLNÁ CIZINCŮ
Režie: R. Štolpa
Hrají: J. Révai/Z. Fric/K.Rímský, M. Majzlík/R. Přibil,
D, Morávková/Z. Dřízhalová, H. Čermák/O. Kallus,
J. Infeldová/D. Choděrová/S. Koblížková, T. Válík/M. Zounar/. Štolpa, M. Plánková/O. Špindlerová
26.Pá 19.30 CAVEMAN
27.So 11.00 TOBOGAN
28.Ne 19.00 JO, NENÍ TO JEDNODUCHÉ
Režie: R. Pellan
Hrají: P. Novotný, U. Kluková, K. Jandová, P. Duspivová, J. Sypal
29.Po 19.00 PENZION PONORKA
Režie: J. Galin
Hrají: L. Vaculík, J. Révai, R. Štolpa, A. Traganová, L. Lavičková, J. Galinová, H. Sršňová, M.Pawerová, L. Masár, P. Erlitz,
J. Bouše, P. Kozák
30.Út 19.00 KDYŽ KOČKY NEJSOU DOMA
Režie: J. Galin
Hrají: L. Vaculík, R. Štolpa, H. Sršňová, J. Galinová,
L. Lavičková, D. Révaiová
Předprodej na měsíc duben 2010 bude zahájen 1. března 2010
Pro děti:
15.3. Po 9.30 KOCOUR MODROOČKO
16.3. Út 9.30 LABUTÍ PRINCEZNA
19.3. Pá 8.40 + 10.20 nájem
21.3. Ne 9.00 nájem
22.3. Po 9.00 nájem
25.3. Čt 9.30 TŘI VESELÁ PRASÁTKA
29.3. Po 9.30 KRÁSKA A NETVOT
30.3. Út 9.30 ČERT A KÁČA
31.3. St 9.30 PŘÍBĚHY VČELÍCH MEDVÍDKŮ
ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA