Počasí
Praha 1 °C Středa, 19. ledna 2022, Svátek má Doubravka
Go to content

Společnost AUTOSKLO SLEZSKÁ zajistí komplexní péči o automobil

Společnost AUTOSKLO SLEZSKÁ vám zajistí rychlou, kvalitní a z pojištění také bezplatnou výměnu poškozeného skla.
AUTOSKLO SLEZSKÁ v Poděbradově ulici v Ostravě. Zvětšit
AUTOSKLO SLEZSKÁ v Poděbradově ulici v Ostravě.

„Zajistíme našim zákazníkům výměnu poškozeného skla tak, aby s tím měl co nejméně starostí a nepříjemností. Jsme schopni zajistit skla na všechny značky a typy automobilů. Aby komunikace probíhala v milé atmosféře, dovolujeme si zákazníky během jednání pozvat na vynikající kávu,“ uvedl majitel společnosti AUTOSKLO SLEZSKÁ Marek Strbačka.
Součástí nového, příjemného prostředí autoskloservisu je krom showroomu s americkými motocykly Victory i GALERIE SLEZSKÁ. Můžete si v ní prohlédnout díla nejvýznamnějších českých výtvarníků, jako jsou Boris Jirků, Josef Mžyk, Pavel Sedláček, karikaturista Vladimír Jiránek a další. Expozice je stálá a grafiky prodejné.
Jako bonus společnost nabízí zákazníkům dopravu zdarma. Motorista zanechá v servisu svůj automobil, prodejce mu zajistí odvoz domů nebo do práce a po výměně je dopraven zpět k převzetí vozu. „Doporučuji řidičům, aby si zkontrolovali stav skel. V zimě se i malá trhlinka působením mrazu rychle rozšiřuje. Tento problém je vhodné vyřešit s předstihem, dokud nenastanou potíže,“ radí Marek Strbačka. Aktuálně s ohledem na zpřísnění kontrol tónovaných skel je servis rovněž schopen zajistit změření fólií nalepených na sklech a zjistit, zda odpovídají platným předpisům a propouštějí dostatek světla. Vzhledem k tomu, že policisté, kteří využívají nový měřicí přístroj, zvýšili počty kontrol, šetří společnost i vaši peněženku. Servis samozřejmě zajistí případné přelepení fólií, aby řidič neměl problémy. Autoskloservis poskytuje péči i o firemní vozy. „Naši mechanici zajíždějí do firem s větším vozovým parkem a přímo v jejich garážích vymění poškozená nebo rozbitá autoskla, a to jak u osobních automobilů, tak u dodávek, nákladních automobilů nebo autobusů,“ popsal tuto službu Marek Strbačka.
Motoristům je určen rovněž autoservis s moderní diagnostikou. Před zimou je pro klienty připravena akce v podobě prohlídky automobilu za akční cenu. Mimo servisní služby je k dispozici pneuservis. Je možná výměna vlastních pneumatik, příp. zakoupení nových dle požadavků klienta. Vzhledem k většímu počtu dodavatelů jsou ceny pneumatik velmi příznivé. Protože Marek Strbačka je velkým motocyklovým fandou, nabízí jeho firma také americké motocykly Victory a čtyřkolky Polaris. V showroomu si je můžete prohlédnout, příp. vyzkoušet. Za podívání stojí nejen moderní americké stroje, ale i historická motorka Douglas ze sbírky akademického sochaře a velkého fandy motorek Miroslava Rybičky, která byla vyrobena v roce 1920. Motorka je v provozuschopném stavu, 83letý sochař Rybička se na ni v létě proháněl po Poděbradově ulici, v níž stojí budova AUTOSKLO SLEZSKÁ. Příznivci výtvarného umění i motorek se v sídle firmy setkají právě s Miroslavem Rybičkou na vernisáži, která se bude konat v listopadu.

AUTOSKLO SLEZSKÁ s.r.o. (servis, pneuservis, autoskloservis, prodej motocyklů, umělecká galerie), Poděbradova 98, 702 00 Ostrava
tel.: 596 124 225, infolinka: 844 999 999, www.autosklo.com

 

Podobné články


Články abecedně vzestupné

Články abecedně sestupně