Počasí
Praha 18 °C Čtvrtek, 23. března 2023, Svátek má Ivona
Go to content
Naše Praha na Facebooku

Divadlo v Dlouhé

Herečka Štěpánka Fingerhutová: Už nejsem tolik naivní

Na pohled křehká herečka Štěpánka Fingerhutová (26) na sebe upozornila především v televizních seriálech Lynč, Ordinace v růžové zahradě 2 či Devadesátky. Ale ani oblast filmů jí není cizí. Nově ji uvidíme v rodinném snímku Děti Nagana, který připomene slavné vítězství našich hokejistů na olympiádě a co to následně způsobilo.

Z autobusů a tramvají na nás bude mluvit barman Vočko

Novým hlasem autobusů a tramvají na linkách Pražské integrované dopravy (PID) bude herec a dabér Jan Vondráček. V anketě, kterou v květnu a červnu zrealizoval Dopravní podnik hl. m. Prahy ve spolupráci s hl. m. Prahou, ROPIDem a IDSK, pro něj hlasovalo více než 62 % z celkem 200 013 respondentů.

Reklama

Načítaní obsahu...

Načítaní obsahu...

Olomouc bude mít nové Divadlo na Šantovce

Olomouc bude již brzy obohacena o další kulturní stánek. Bude jím Divadlo na Šantovce, které bude fungovat v Galerii Šantovka. Jde o moderní multifunkční prostor, který každý měsíc nabídne divákům pestrý kulturní program pro dospělé i pro rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na zájezdová divadelní představení, ve kterých vystoupí známé tváře z televizních obrazovek i ze slavných pražských divadel, jako je Divadlo v Řeznické, Švandovo divadlo, Divadlo v Dlouhé a další. Dramaturgie Divadla na Šantovce chce klást důraz na uměleckou kvalitu hostujících představení.