Původní trasa autobusu 220:
Černý Most, Chvaly, U Tabulky, Stavební zóna Horní Počernice, Vlastibořická, Do Čertous, Sezemická, Františka Veselého, Paceřická, Stavební zóna Horní Počernice, U Tabulky, Chvaly, Černý Most
Náhradní trasa autiobusu 220:
Náchodská, Ve Žlíbku, F. V. Veselého, Paceřická, Do Čertous, Sezemická a dále zpět ulicí Ve Žlíbku a Náchodská
Původní trasa autobusu 269:
Ve Žlíbku, Třebešovská, Komárovská, Lukavecká, Nádraží Horní Počernice, Vojická, U Tabulky, Stavební zóna Horní Počernice, Satalice, Trutnovská
Náhradní trasa autobusu 269:
Ve Žlíbku, F. V. Veselého, Paceřická Do Čertous a dále po své trase směrem do Satalic