Program kulturních pořadů v Praze 7 na nadcházející týdny:
Alfred ve dvoře, Františka Křižka 36
http://www.alfredvedvore.cz/cs/, tel.: 233 376 985
21. 5.
09: 00 Nový spolužák & Poslední mince (představení pro školy)
11:00 Nový spolužák & Poslední mince (představení pro školy)
23. 5.
20:00 Tanec magnetické balerínky
24. 5.
20:00 Tanec magnetické balerínky
30. 5.
20:00 Západní křídlo
31. 5.
20:00 Západní křídlo
7. 6.
20:00 POLSKA & Fractured
17. 6.
MY_SPACE / Dětské divadelní studio Alfred Junior
Karlova a Jaromírova pohádka
20. 6.
Domácí úkoly z pilnosti
La Fabrika, Komunardů 28
www.lafabrika.cz, tel.: 774 417 644
21. 5.
19:30 Kultovní představení
22. 5.
19:30 Kultovní představení
23. 5.
19:30 Kultovní představení
24. 5.
19:30 ProjectWINGS R. I. P.
3. 6.
19:30 Bláznivý Petřířek
4. 6.
19:30 Klutovní představení
5. 6.
19:30 Kultovní představení
6. 6.
19:30 Bláznivý Petříček
10. 6.
19:30 Bláznivý Petříček
11. 6.
19:30 Bláznivý Petříček
14. 6.
19:30 Zuzana Michnová & hosté
18. 6.
19:30 La bohéme
19. 6.
19:30 La bohéme
Pidivadlo, Letohradská 44
www.pidivadlo.cz, tel.: 233 375 706
21. 5.
19: 00 ZPOVĚDNICE
22. 5.
19:00 Lysistrata
23. 5.
19: 00 Nůžky na drůbež
24. 5.
19:00 Dnes večer: Lola Blau
25. 5.
19:00 VYUČOVÁNÍ DONY MARGARIDY
26. 5.
15:00 Kocourek Modroočko
27. 5.
15:00 Šípková Růženka
28. 5.
19:00 Lysistrata
29. 5.
17:00 Sestup Orfeův
20:00 BLÁHA A VRCHLICKÁ
30. 5.
17:00 Věřte nevěřte
20:00 Tanec na konci léta
31. 5.
20:00 Tulení žena
1.6.
10:00 STRAŠIDÝLKA
15:00 Kocourek Modroočko
20:00 VYUČOVÁNÍ DONY MARGARIDY
2. 6.
14:00 Šípková Růženka
17:00 Rodinná záležitost
KINO OKO, Františka Křížka 460/15
www.biooko.net/cz/, tel.: 233 382 606
21. 5.
18: 00 Stud
20:30 Královská aféra
22. 5.
10:00 Piráti
18:00 Nebezpečná metoda
20.30 The Artist
23. 5.
18:00 Musíme si promluvit o Kevinovi
20:30 Oko naslepo
24. 5.
10:00 Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka
18:00 Máme papeže
20:30 Diktátor
25. 5.
18:30 Le Havre
20:30 Photolab – charitativní koncert
26. 5.
18:00 Urbanized
20:30 Trainspotting
22:45 The Artist
27. 5.
15:00 West Side Story
18:00 Bohémský život
20:30 Temné stíny
28. 5.
18:00 Rok konopí
20:30 AppParade 7
29. 5.
10:00 Lov lososů v Jemenu
18:00 Královská aféra
20:45 Urbanized
30. 5.
18:00 Piráti
20:30 End:CIV
31. 5.
10:00 Báječný hotel Marigold
18:00 Diktátor
20:15 Move to Move
VÝSTAVY
DOX – Centrum současného umění, Poupětova 1
www.dox.cz
Salon umění – malba
4. 5. – 25. 5. 2012
Galerie Vincence Kramáře 1964-1972
23. 3. – 27. 5. 2012
ZDENĚK LHOTSKÝ: 30x jeden tvar a ještě jeden navíc
28. 4. – 30. 5. 2012
ČESTMÍR SUŠKA: Outside / Inside
13. 4. – 3. 6. 2012
PETR MOTYČKA: Shoe Christ
19. 1. 2011 – 31. 8. 2012
Národní galerie v Praze – Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47
www.ngprague.cz
Oskar Kokoschka: Žhavá grafika pozdního věku
06.04.2012 – 08.07.2012
Ostrovy odporu. Mezi první a druhou moderností 1985–2012
09.03.2012 – 01.07.2012