PROGRAM:
Čtvrtek 28.8.2008
19.00 – podium před radnicí
ZAHAJOVACÍ KONCERT – Velký dechový orchestr města Zlína
Pátek 29.8.2008
Různá místa ve Zlíně – dechové orchestry (OC Čepkov, Jižní Svahy, OC Zlaté jablko, Centro Malenovice)
Podium před radnicí:
16.30 – 17.00 – DO – Sdružení dechového orchestru mladých Zlín
17.10 – 17.40 – DO Bojnice-Hradiště Slovensko
17.50 – 18.10 – DO – Daruvar Chorvatsko
18.20 – 18.50 – DO – Jastrzebie -Polsko
19.00 – 19.20 – FS – Larissa-Řecko
19.20 – 19.50 – DO – Murau-Rakousko
20.00 – 20.30 – FS – ŚPANĚLSKO
20.40 – 21.10 – DO – Petriollo-Itálie
21.20 – 21.40 – FS – Itálie
21.50 – 22.20 – DO – Mezokovesd-Maďarsko
22.30 – 24.00 – MD – taneční zábava
21.30 – 24.00 – Big Band – taneční zábava před Domem kultury
Sobota 30.8.2008
10.00 – 11.00 – festivalový průvod ( všechny účinkující soubory) – ze třídy T. Bati až na náměstí Míru
Náměstí Míru:
11.00 – 11.30 – společné hraní skladeb
11.45 – 12.30 – DOM Jeseník
13.00 – 14.00 – přijetí na radnici
ZOO Lešná:
14.00 – 14.30 – DOM Uničov
14.40 – 15.00 – DFS KUBRA Trenčín – Slovensko
15.10 – 15.40 – DFS Izegem Belgie
16.20 – 16.40 – FS Vonica
Podium před radnicí:
14.00 – 14.30 – DO – Příbor
14.40 – 15.10 – DO – Hranice (DO Kmochova hudba)
15.20 – 15.40 – FS – Valašské Klobouky
15.50 – 16.20 – DO – Bojnice-Hradiště-Slovensko
16.30 – 17.00 – DO – Kmochova hudba Kolín (DO Německo)
17.10 – 17.30 – FS – Rusava Bystřice pod |Hostýnem (?)
17.40 – 18.10 – DO – Mezokovesd-Maďarsko
18.20 – 18.40 – FS – DFS Trenčín – Slovensko
18.50 – 19.20 – DO – Daruvar – Chorvatsko
19.30 – 19.50 – FS – Itálie
20.00 – 20.30 – DO – Jastrzebie-Polsko
20.40 – 21.00 – FS – Larissa-Řecko
21.10 – 21.40 – DO – Petriollo-Itálie
21.50 – 22.20 – DO – Murau-Rakousko
22.30 – 01.00 – MD – taneční zábava
21.30 – 24.00 – Big Band – taneční zábava před Domem kultury
Neděle 31.8.2008
Lázně Luhačovice:
9.30 – 10.00 – DO Kolín
10.10 – 10.40 – DFS Izegem Belgie (DO Německo)
10.50 – 11.10 – DFS KUBRA Trenčín Slovensko
11.20 – 11.50 – DO – Murau-Rakousko
14.00 – 14.30 – DO – Mezokovesd-Maďarsko
14.40 – 15.00 – FS Itálie
15.10 – 15.40 – DO – Jastrzebie – Polsko
15.50 – 16.10 – FS – Larissa – Řecko
16.20 – 16.50 – DO Petriollo-Itálie
ZOO Lešná:
10.00 – 10.20 – FS Bartošův soubor Zlín
10.30 – 10.50 – FS Izegem Belgie
14.00 – 14.30 – FS – Itálie
14.50 – 15.10 – DFS – Bartošův Soubor
15.20 – 15.50 – DO – Daruvar – Chorvatsko