Počasí
Praha 17 °C Pátek, 12. dubna 2024, Svátek má Julius
Go to content
Naše Praha na Facebooku

vrak

Reklama

Načítaní obsahu...

Načítaní obsahu...

Dopravní podnik dokončil opravu historického autobusu

Tři roky trvala rekonstrukce historického autobusu Škoda 706 RTO MTZ. V těchto dnech ji pracovníci vozového parku Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice dokončili. Po opravě historického trolejbusu Škoda 9 Tr se tak rozšíří vozový park společnosti.

Řidič čelně narazil do sloupu s kamerovým systémem

Záchranáři v úterý ráno pomáhali po dopravní havárii v centru Zlína. Na hlavním tahu I/49 havarovalo nákladní auto značky Mercedes do sloupu. Mladý devatenáctiletý řidič narazil do reklamní tabule a následně čelně do sloupu veřejného osvětlení. Zraněný řidič se ze značně zdemolované kabiny dostal sám.

Reklama

Načítaní obsahu...

Načítaní obsahu...

Vraky patří do šrotu!

Ulice a veřejná prostranství téměř devatenáctitisícových Otrokovic hyzdí na dvě desítky vraků starých vozidel. Radnice se snaží ve spolupráci s místními všímavými občany tento neutěšený stav všemi zákonnými prostředky zlepšit. Je ve vlastním zájmu každého motoristy nechat své nepojízdné vozidlo ekologicky zlikvidovat.

Řidič usnul a havaroval ve Zlíně do potoka

Profesionální hasiči zasahovali v sobotu ráno u havárie osobního vozu, které vyjelo ve Zlíně mimo vozovku a skončilo v potoce. Řidič uvedl, že při jízdě k centru měst usnul a posléze havaroval. Z havárie vyvázl s lehkým zraněním a psychickým šokem. Zdravotníci ho převezli do nemocnice.

U Otrokovic zemřel cyklista, řidič vozu musel do nemocnice

Tragická dopravní nehoda se v neděli ráno stala u Otrokovic na Zlínsku. Osobní vůz tam srazil cyklistu, který na místě zemřel. Řidič auta musel do nemocnice. Hlavní silniční tah navíc na několik hodin zablokoval sloup vysokého napětí, který se zřítil na vozovku.

Reklama

Načítaní obsahu...

Načítaní obsahu...

Lidé stále častěji oznamují krádeže vraků

Hned dva vraky automobilů zmizely ze zlínských ulic. Majitel červeného osobního auta Opel Kadet Caravan nahlásil na zlínskou policii, že jeho vrak někdo odcizil v přesně nezjištěnou dobu z parkoviště před supermarketem na ulici Okružní na Jižních svazích ve Zlíně. Vznikla mu škoda ve výši 100 korun. Muž přiznal, že auto někdo ukradl pravděpodobně už v průběhu roku 2005.

Řidička skončila s vozem v Baťově kanálu

Kuriózní havárii osobního vozu řešili v neděli v noci záchranáři ve Spytihněvi na Zlínsku. Osmatřicetiletá řidička se tam údajně zalekla zvířete a s vozem skončila v korytě Baťova kanálu. Z potápějícího se vozu vylezla zraněná žena včas oknem.

Slovenka nepřežila havárii vozu v Želechovicích

Osmatřicetiletá Slovenka nepřežila v noci na neděli havárii osobního vozu, která se stala v Želechovicích nad Dřevnicí. Dvaadvacetiletý řidič skončil s lehkým poraněním v nemocnici. Příčiny události šetří policie. Doprava na hlavním tahu mezi Zlínem a Vizovicemi byla komplikovaná tři hodiny.