Počasí
Praha 20 °C Neděle, 31. května 2026, Svátek má Kamila
Go to content
Naše Praha na Facebooku

digitalizace stavebního řízení

Máš víc bytů? Tak jsi spekulant… Piráti roztáčejí kola nenávisti

Byt vám nepostaví. Zato vám ho s chutí zdaní… O kom je řeč? Samozřejmě o Pirátech. V praxi se ukázali jako spolehlivá brzda jakékoli výstavby, ať už jde o jejich působení ve vládě či na pražské radnici. Ale pořad vymýšlejí nové a nové nesmysly, jak potrestat všechny, kteří se i za této mizérie zmohou na vlastní bydlení. Nejnověji si vzali na mušku ty, kteří mají více nemovitostí, než dětí. Což je v očích bukanýrů zřejmě těžký zločin.

Reklama

Načítaní obsahu...

Načítaní obsahu...

Kde je Pirát, tam ani rakety nelétají: sídlo kosmické agentury EU je další ostuda pražské koalice

Měla to být velká sláva. Praha dostala za úkol postavit moderní sídlo Evropské kosmické agentury. Chlubili se tím ministři Zbyněk Stanjura a Martin Kupka, i tehdejší primátor Zdeněk Hřib. Bohužel, na starosti to dostal ten posledně jmenovaný. Po třech letech se celý projekt vyvíjí stejně, jako digitalizace stavebního řízení. Tedy katastrofálně.

Jan Klusoň: Nucený sňatek Pirátů a ODS

Pirátská strana odešla z vlády. Údajně kvůli „fialovým kmotrům“ a „velkým klukům“ z ODS. Máte ale také ten pocit, že stále něco nesedí? Jako kdyby něco nebylo v pořádku? Nejste sami. Piráti jsou stále v koalici s „velkými kluky“ z ODS v Praze. Je to chyba matrixu? Nebo kdy tedy Piráti plánují odhlasovat na svém fóru odchod z koalice z hlavního města?

Jana Marková: Strategický komunikátor Otakar Foltýn konečně pochopil situaci, a pomocí píáristů z Dárků pro Putina, za třináct milionů korun ročně, vykomunikoval výsledky digitalizace stavebního řízení

Toho řízení, kde se bude začínat pěkně od začátku, protože firma, která ho tak pěkně zpackala, byla vybrána netransparentně. Tak hlavně, že pusťte nás na ně. Po téměř dvou měsících nefunkčního systému tak v úterý resort sdělil, že spustí tendr nový. Jak dým z posledního jointu ho totiž dohnalo květnové rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, který resortu nařídil do konce září ukončit smlouvu se společností InQool, jež systém vytvořila. Což je tedy docela masakr, a kámoši jak hrom, už asi nebude InQool a Tom. Teda spíš Ivan.