KINA
CINESTAR
Obchodní centrum Futurum, Novinářská 64, www.cinestar.cz
Premiéry: 4. 11.: Přežít svůj život; Poznáš muže svých snů; Saw (3D); The Social Network; 11. 11.: Piko; Ďábel; Dívka, která si hrála s ohněm; 18. 11.: Harry Potter a relikvie smrti; Hlava-ruce-srdce; 25. 11.: Benga v záloze.
Dále se hraje: Já, padouch (3D); Legenda o sovích strážcích (3D); Piraňa (3D); Resident Evil: Afterlife (3D); Habermannův mlýn; Bastardi; Já, padouch; Občanský průkaz; Red; Román pro muže.
KINO ART
DKMO, 28. října 125, Moravská Ostrava
1.11. – 3.11. 17.00 + 19.30 Román pro muže (ČR)
5.11. – 7.11. 17.00 + 19.30 Rozchod (Francie)
8.11. – 10.11. 17.00 + 19.30 Kajínek (ČR)
12.11. – 17.11. 17.00 + 19.30 Wall Street: Peníze nikdy nespí (USA)
18.11. – 21.11. 17.00 + 19.30 Dech (Již. Korea)
22.11. – 24.11. 17.00 + 19.30 Bastardi (ČR)
26.11. – 28.11. 17.00 a 19.30 Machři (USA)
29.11. – 30.11. 17.00 a 19.30 Submarino (Dán., Šv.)
Klub náročného diváka
4. 11. 17.00 + 19.30 Na druhé straně (Něm., Tur., It.)
11.11. 17.00 + 19.30 Drnovické catenaccio (ČR)
25. 11. 17.00 + 19.30 Generace 60 (ČR)
KINO VESMÍR
Zahradní 17, Moravská Ostrava
3.11. – 4.11. 19.30 Nebe peklo (ČR)
8.11. – 9.11. 9.30 Muži, kteří nenávidí ženy (Švédsko)
10.11. – 11.11. 19.30 Robin Hood (USA, GB)
15.11. – 16.11. 19.30 Největší z Čechů (ČR)
17.11. – 18.11. 19.30 Kajínek (ČR)
22.11. – 23.11. 19.30 (K)lamač srdcí (Francie)
25.11. 19.30 Trik (Polsko)
29.11. – 30.11. 19.30 Bastardi (ČR)
MINIKINO
Kostelní 3,Moravská Ostrava
3.11. 19.30 Rewers (Polsko)
4.11. 19.30 Dům hrůzy (Polsko)
5.11. 19.30 Růžička (Polsko)
6.11. – 7.11. 17.00 + 19.30 Kajínek (ČR)
6.11. – 7.11. 15.00 Toy Story3: Příběh hraček (USA)
8.11. 17.00 Chronopolis (Fr.)
9.11. 17.00 Démoni a lásky Karla Hynka Máchy (ČR)
9.11. 19.30 Mág (ČR)
10.11. – 12.11. 17.00 + 19.30 Socialismus (Francie)
13.11. – 15.11. 17.00 + 19.30 Modigliani (USA, Fr.
13.11. – 14.11. 15.00 O té velké mlze (ČR)
16.11. 17.00 Argippo znovuzrozený (ČR)
17.11. 19.30 Imaginární lásky (Kanada)
17.11. – 19.11. 17.00 Román pro muže (ČR)
18.11. 19.30 Zabil jsem svou matku (Kanada)
19.11. 19.30 Patrik – věk 1,5 (Švédsko)
20.11. – 22.11. 17.00 Iluzionista (Francie)
20.11. – 22.11. 19.30 The Doors – When you´re strange (USA)
20.11. – 21.11. 15.00 Kouzelná chůva a Velký třesk (VB)
23.11. 17.00 a 19.30 Království zvěrstev (Austrálie)
24.11. – 26.11. 17.00 a 19.30 Největší z Čechů (ČR)
27.11. – 29.11. 17.00 a 19.30 Muži, kteří nenávidí ženy (Šv., Dán.)
27.11. – 28.11. 15.00 Kamarádi z televize (ČR)
30.11. 17.00 O slavnosti a hostech (ČSSR)
30.11. 19.30 Kafka chodí do kina II
Kino Senior v Minikině
4.11. 15.00 Mág (ČR)
11.11. 15.00 Modigliani (Francie)
18.11. 15.00 Román pro muže (ČR)
25.11. 15.00 Největší z Čechů (ČR)
KINO POLANKA
Janovská 333, Polanka
9.11. 17.00 Jako kočky a psi (USA)
16.11. 16.00 Shreck: Zvonec a konec (USA)
16.11. 18.00 Počátek (USA, GB)
23.11. 16.00 Román pro muže (ČR) – promítání pro seniory
23.11. 18.00 Román pro muže (ČR)
30.11. 18.00 Wall Street 2 (USA)
KINO HVĚZDA
Frýdecká 48, Vratimov
3.11. – 4.11. 18.00 22 výstřelů (Francie)
5.11. – 6.11. 18.00 Let´s Dance (USA)
10.11. – 11.11. 18.00 Sammyho dobrodružství (Belgie)
12.11. – 13.11. 18.00 The Doors – When You´re Strange (USA)
17.11. – 18.11. 18.00 Tajemství mumie (Francie)
19.11. – 20.11. 18.00 Román pro muže (ČR)
24.11. – 25.11. 18.00 Bastardi (ČR)
26.11. – 27.11. 18.00 Legenda o létajícím Cypriánovi (SR)
DIVADLA
NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ
DIVADLA ANTONÍNA DVOŘÁKA
Smetanovo nám. 1, Mor. Ostrava
4.11. 18.30 L´Italiana in Algeri (Italka v Alžíru)
5.11. 18.30 Dvě ženy – Dva mýty Šárka – Ariadna
6.11. 18.30 Premiéra filmu o scénografovi Josefovi Svobodovi
7.11. 18.30 Bavič (Dumb show)
7.11. 15.00 L´Italiana in Algeri (Italka v Alžíru)
9.11. 18.30 Apartmá v hotelu Plaza
10.11. 18.30 Bavič (Dumb show)
10.11. 18.30 Dostaveníčko ve foyer: Setkání s Miloslavem Nekvasilem
u příležitosti jeho životního jubilea
12.11. 18.30 L´Italiana in Algeri (Italka v Alžíru)
13.11. 18.30 Amadeus
14.11. 16.00 Labutí jezero
15.11. 18.30 Dostaveníčko ve foyer s činohrou
17.11. 16.00 Ideální manžel
18.11. 18.30 Werther – premiéra
19.11. 18.30 Apartmá v hotelu Plaza
20.11. 18.30 Werther – druhá premiéra
21.11. 16.00 Labutí jezero
23.11. 18.30 Dvě ženy – Dva mýty: Šárka – Ariadna
24.11. 18.30 Amadeus
28.11. 15.00 První adventní koncert: Jan Jakub Ryba: Česká mše vánoční
28.11. 18.30 Nejstarší řemeslo
29.11. 18.30 Amadeus
30.11. 18.30 La Traviata
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA
Čs. legií 12, 14, Moravská Ostrava
4.11. 18.30 Konec masopustu – premiéra
6.11. 18.30 Konec masopustu
7.11. 18.30 Dostaveníčko ve foyer s operetou NDM 8.11. 18.30 Rose Marie
9.11. 18.30 Habaďúra
11.11. 18.30 Mamzelle Nitouche
13.11. 18.30 Komedyje o čertovych osidlach
17.11. 16.00 Netopýr
18.11. 18.30 Krvavé křtiny aneb Drahomíra a její synové (derniéra)
20.11. 18.30 Hello, Dolly!
21.11. 15.00 Komedyje o čertovych osidlach
23.11. 18.30 U2 – You too – Ty taky?
24.11. 18.30 Hello, Dolly!
26.11. 18.30 Zvoník u matky boží
27.11. 18.30 Zvoník u matky boží
28.11. 16.00 Mamzelle Nitouche
30.11. 18.30 Dostaveníčko ve foyer s činohrou NDM
DIVADLO PETRA BEZRUČE
28. října 120, Moravská Ostrava
5.11. 19.00 Madamme Bovary (Divadlo na cucky Olomouc)
6.11. 19.00 Pornohvězdy
12.11. 19.00 Nevěsta – premiéra
15.11. 19.00 Lakomec
16.11. 20.00 Bezruči živě!… aneb Hlasy Bezručovy chasy
17.11. 18.00 Nevěsta
18.11. 18.00 Tvrdě/Měkce
19.11. 19.00 Bezruč?!
20.11. 19.00 Cyrano
22.11. 18.00 Nevěsta
23.11. 19.00 1984
24.11. 19.00 Limonáda
25.11. 19.00 Divoká kachna
26.11. 19.00 Nevěsta
29.11. 19.00 Evžen Oněgin
30.11. 18.00 Pornohvězdy
ARÉNA
28. října 2 , Moravská Ostrava
5.11. 18.30 Brýle Eltona Johna
8.11. 10.00 Višňový sad
10.11. 10.00 Sen noci svatojánské
11.11. 17.00 Ostrava město poezie – literárně hudební pásmo z veršů a prózy ostravských autorů
12.11. 18.30 Brenpartija
14.11. 18.30 Jubileum
20.11. 18.30 Bílé manželství – premiéra
22.11. 18.30 Bílé manželství
24.11. 18.30 Hamlet
25.11. 18.30 Jubileum
26.11. 18.30 Bílé manželství
27.11. 18.30 Divadelní společnost Vicarzhor: Walking Cathedral – premiéra představení v angličtině
28.11. 18.30 Brenpartija