Slavia Praha

Kauza: Patří fotky legendárního Pepi Bicana na stadion Eden nebo ne?

Obří fotografie nejslavnějšího kanonýra historie fotbalového klubu SK Slavia Praha Josefa Bicana už by nemusela vítat fanoušky při vstupu na stadion v Edenu. Syn legendy Ivan Bican totiž podle středečního vydání deníku Sport požaduje její sundání. Ve stanovisku Slavie, poslaném dnes odpoledne, se klub ohrazuje proti nařčení a naznačuje, že syn fotbalisty jedná v souladu se svou matkou.

Vršovičtí hokejisté vyhráli nad Boleslaví

Mladá Boleslav prohrála v úterním utkání 3. kola Tipsport extraligy ledního hokeje doma s pražskou Slavií 1:5. "Sešívaní" měli raketový nástup a již po čtrnácti minutách hry výrazně zadělali na vítězství, dvěma zásahy se blýskl obránce Petr Kuboš, gól a dvě asistence si připsal útočník Tomáš Hertl.

Načítaní obsahu...

Hokejisté vršovické Slavie vyhráli s Orly z Mannheimu

Hokejisté pražské Slavie vyhráli v nedělním utkání European Trophy na ledě Mannheimu 5:3. "Sešívaní" vyváčili ve svém posledním vystoupení v soutěži cenné tři body, zápas rozhodli ve druhé třetině, kdy vstřelili tři góly, hattrickem se blýskl Tomáš Svoboda, který si navíc připsal i jednu asistenci.

Sešívaní slaví: poprvé tři body a naposled bez diváků

Tým fotbalistů Slavie Praha vyhrál v nedělním střetnutí 3. kola Gambrinus ligy na domácím hřišti v Edenu nad 1. FK Příbram 3:1. Skóre otevřel v 9. minutě domácí Adam Hloušek, za hosty vyrovnal ve 14. minutě Martin Šlapák, v závěru Slavii zajistili výhru veteráni Lukáš Jarolím a Stanislav Vlček.

Slávisté o víkendu prohráli se Severočechy

Fotbalisté Liberce porazili v sobotním utkání 2. kola Gambrinus ligy doma pražskou Slavii 2:1. Severočeši zadělali na tříbodový zisk již v prvních pětačtyřiceti minutách, kdy skórovali Gebre Selaasie a Rabušic, hosté po změně stran už jen upravili z penalty výsledek zásluhou Pospěcha.

Exministr Řebíček je majoritním majitelem Slavie, vlastní 98 %

Bývalý ministr dopravy ve vládách ODS v letech 2006 až 2009 Aleš Řebíček se stal majoritním vlastníkem prvoligového fotbalového klubu SK Slavia Praha. Informaci o této změně přinesl ve středu oficiální web klubu. Podle kuloárních zdrojů bylo připraveno převzetí celé Slavie Alešem Řebíčkem již v červnu 2011.

Slovenský fotbalista Cicman posílí Slavii Praha

Slovenský defenzivní univerzál Róbert Cicman po úspěšné zkoušce směřuje do kádru fotbalového klubu SK Slavia Praha, kde by měl v nejbližších dnech podepsat dvouletou smlouvu s opcí. V pátek o tom informoval slovenský denník Šport.

Zlato a stříbro pro mladé vodní pólisty Slávie

Mládežnická družstva oddílu vodního póla SK Slavia Praha obsadila v letošních soutěžích vypsaných Českým svazem vodního póla dvě úspěšná umístění. V kategorii starších žáků vybojovali hráči po dlouhých devíti letech mistrovský titul. Jejich mladší spoluhráči skončili v Poháru ČSVP mladších žáků druzí. Oddíl vodního póla SK Slavia Praha otevírá každoročně na podzim pro všechny zájemce o tento sport své náborové dveře.