Go to content
Naše Praha na Facebooku

Český svaz aerobiku a fitness

Mistryní světa v aerobiku se stala Viktorie Prokopová

Svět sportovního aerobiku má novou královnu - z České republiky! Navíc čeští zástupci na letošním mistrovství světa pořádaném v Ostravě získali nevídaný počet medailí a královskou korunu prestižní dospělé kategorie žen vybojovala Viktorie Prokopová. Ta v ní na MS závodila poprvé, a hned porazila obávané konkurentky z Belgie i Austrálie.

Praha hostí finále celorepublikové soutěže Česko se hýbe ve školách plných zdraví

Na dva tisíce závodníků od 7 do 25 let se utká 3. června v hale Arena Sparta Praha v celorepublikovém finále v týmových skladbách. Na diváky čekají skvělé sportovní výkony, unikátní atmosféra a především spousta zábavy – právě kvůli ní to totiž nadšení účastníci soutěže Česko se hýbe ve školách plných zdraví hlavně dělají!

Načítaní obsahu...

Dny fitness s Česko se hýbe – 3 dny plné sportu a vstup do 200 sportovišť po celé ČR zdarma!

Téměř dvě stovky fitness center a sportovních zařízení z celé České republiky se zapojilo do akce Dny fitness s Česko se hýbe. Od 25. do 27. září tady na vás čeká bohatý doprovodný program a zdarma si můžete vyzkoušet nejrůznější cvičení a sportovní aktivity. A pozor: více než 30 míst připravilo také program pro děti! Seznam zapojených sportovišť a jejich program na Dny fitness a více informací o akci najdete na www.ceskosehybe.cz.