Bystřice pod Hostýnem ožije Medovým dnem
Kdo má rád med a produkty z něj vyrobené, měl by se určitě vypravit v sobotu 11. prosince do Bystřice pod Hostýnem. Ve vestibulu Společenského domu Sušil se uskuteční osmý ročník Medového dne, jehož organizátorem je Český svaz včelařů. Akce začne v 8 hodin a potrvá do 16.00.




