13:00
Výstaviště (nástupní, smyčka) – Veletržní – Strossmayerovo náměstí – Nábř. kpt. Jaroše – Dlouhá třída – Náměstí Republiky – Masarykovo nádraží – Jindřišská – Václavské náměstí (cca 13:15) – Vodičkova – Lazarská – Karlovo náměstí – Štěpánská – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Šumavská – Vinohradská vodárna – Perunova – Orionka – Flora – Olšanské hřbitovy (výstupní zastávka, smyčka, cca 14:00 – nutno vnitřní kolej, vnější je pro linku 5) – jízdní doba cca 40 minut. Přestávka cca 13:50 – 14:20
14:20
Olšanské hřbitovy – Flora – Radhošťská – Jiřího z Poděbrad – Vinohradská tržnice – Italská – Muzeum – I. P. Pavlova – Bruselská – Pod Karlovem – Nuselské schody – Otakarova (výstupní zastávka), manipulace do smyčky Zámecká – k dispozici je občasná nástupní zastávka před vjezdem na hlavní trať před pizerií – je to víc na očích a je tam ostrůvek – jízdní doba cca 20 minut. Přestávka cca 14:45 – 15:15
15:15
Zámecká (Náměstí bří synků, občasná nástupní) – Divadlo Na Fidlovačce – Svatoplukova – Albertov – Botanická zahrada – Karlovo náměstí – Lazarská – Vodičkova – Václavské náměstí – Jindřišská – Masarykovo nádraží – Bílá labuť – Těšnov – Vltavská – Strossmayerovo náměstí – Veletržní – smyčka Výstaviště (výstupní zastávka, cca 16:00) – jízdní doba cca 35 minut. Přestávka cca 16:00 – 16:30
16:30
Výstaviště (nástupní, smyčka) – Výstaviště (hlavní trať) – Nádraží Holešovice (u metra) – Ortenovo náměstí – Dělnická – Maniny – Libeňský most – Palmovka – Invalidovna – Urxova – Křižíkova – Karlínské náměstí – Florenc (výstup), manipulace do smyčky Florenc (17:20) – jízdní doba cca 25 minut. Přestávka 17:00 – 17:30
17:30
Odjezd ze smyčky Florenc – Bílá labuť – Masarykovo nádraží – Jindřišská – Václavské náměstí – Vodičkova – Lazarská – Národní třída – Národní divadlo – Újezd – Švandovo divadlo – Arbesovo náměstí – Anděl – Na Knížecí – smyčka Smíchovské nádraží (výstupní zastávka – nutno na vnitřní koleji) – jízdní doba cca 30 minut. Přestávka 18:00 – 18:30
18:30
Smíchovské nádraží – Anděl – Újezd – Malostranská – Hradčanská – Vozovna Střešovice (Ukončení akce cca 19:00 hod.), rozchod účastníků – jízdní doba cca 30 minut.
Pozn: uvedené časy i trasa jsou orientační, mohou se aktuálně změnit dle potřeb nebo situace.