Stejně jako v předchozích letech budou na vybraných místech doplněny o úklid přilehlých chodníků, který zajišťuje přímo MČ Praha 10. Termín čištění vozovek je možné nově na internetových stránkách MČ vyhledat i v náhledu abecedního seznamu ulic. Rozpis úklidu je rovněž k dispozici na internetových stránkách www.tsk-praha.cz, v sekci „čištění komunikací“. Bližší informace lze pak získat přímo na pracovišti Technické správy komunikací – oblastní správa Východ, Krupská 28, P 10, tel. 257 015 364.
čtvrtek 15.9.blok č. 1
Kapraďová + parkoviště u č. 2-10, Sasanková, Platanová (Sasanková – Kapraďová), Topolová (Zvonková – Práčská), Jasmínová, parkovací cesta + spojka s Práčskou, Přesličková, Hledíková + spojky s Jasmínovou I. a II. + parkoviště, Jiříčkové, Mládežnická, Škábova, parkoviště podél Práčské u křiž. s ul. Jiříčkové, Ellnerové, Aubrechtové, Sněženková (Hvozdíková – Práčská)
pátek 16.9.blok č. 2
Ostružinová (Fialková – Jabloňová) + parkoviště, Střemchová (Malinová – Jabloňová), Šafránová, Rybízová (Jahodová – Malinová), Malinová plus 2x spojka s Jabloňovou, Hvozdíková (Jahodová – Sněženková), Topolová (Jahodová – Zvonková), Chrpová (Jahodová – Jabloňová), Zvonková, Sněženková (slepý úsek – Hvozdíková), Leknínová, Holubkova
pondělí 19.9.blok č. 3
Šalvějová (V Korytech – Želivecká), Želivecká, Slívová, Chmelová, Narcisová, Jetelová, Mečíková, Břečťanová (V Korytech – Hyacintová), Hlohová, Meruňková (Hlohová – Jabloňová), Hyacintová (Břečťanová – Jabloňová), Jabloňová (V Korytech – Ostružinová), Ostružinová (Hlohová – Jabloňová), U Zahradního města (Jabloňová – Hlohová)
úterý 20.9.blok č. 4
Ostružinová (Podléšková – Fialková), Pivoňková (Ostružinová – Jahodová) + spojka s Karafiátovou, Pomněnková, Jiřinková, Kalinová, Macešková, Kosatcová, Rybízová (Kosatcová – Jahodová), Hvozdíková (Macešková – Jahodová), Fialková (Ostružinová – Jahodová), Chrpová (Podléšková – Jahodová), Jahodová (Pomněnková – Topolová)
středa 21.9.blok č. 5
Rozmarýnová, Slunečnicová, Podléšková, nám. Mezi zahrádkami + spojka s Kopretinovou, Kopretinová, Mateřídoušková, Petrklíčová + slepé úseky, Pampelišková, Ostružinová (Podléšková – Rozmarýnová), Karafiátová + spojka s Podléškovou, Jahodová (Topolová – Švehlova), Topolová (Švehlova – Jahodová)
čtvrtek 22.9.blok č. 6
Prusická, Mukařovská, Konojedská, Uhříněveská, Královická (Jevanská – Olešská), Křenická, Královická (Olešská – Přetlucká), Sluštická, Jevanská (Mukařovská – Vyžlovská), Olešská, Hájecká
pátek 23.9.blok č. 7
Tehovská, Štíhlická, Doubravčická, Žernovská, Nedvězská + 2 parkoviště , Strašínská, Na Výhledech, Pod Strání, Mukařovská (Tehovská – Na Padesátém), Uhříněveská (Tehovská – Na Padesátém), Dubečská (Nedvězská – Pod Strání), Dubečská (Průběžná – Stránčická)
pondělí 26.9.blok č. 8
Solidarity (V Olšinách – Štěchovická), Tomická, Květnická, Šibřinská, V Rybníčkách, Sečská, Flájská, Foersterova, Kolodějská, Štěchovická (K Rybníčkům – V Rybníčkách), Oravská, Žermanická, Nosická, Na Polníku, Žinkovská, Slapská, Dobročovická (V Olšinách – V Rybníčkách)
úterý 27.9.blok č. 9
Krupská, Voděradská, Nučická plus 2 spojky s Krupskou, Světická , Dubečská (Kolovratská – Pod Strání), Dubečská (Nučická – Průběžná)
čtvrtek 29.9.blok č. 10
Gutova (K Rybníčkům – slepá) + část pokračování kom. Gutova, K Rybníčkům (Ke Strašnické – Kolovratská), Svojetická, Srbínská, Ke Strašnické, Újezdská, Petrovická, Pitkovická, Čestlická , Benická, Nupacká
pátek 30.9.blok č. 11
Na Vrších, Malá Bylanská, V Předpolí (Na Hroudě – U Hranic), U Hráze (Na Hroudě – Pod Altánem), U Hranic, Bylanská, Gutova (Průběžná – U Hráze), Pod Altánem (Na Vrších – Průběžná) + slepý úsek, U Trati, Molitorovská, Na Spádu (U Trati – Na Spádu), Železniční (Na Spádu – U Trati), Kruhová
pondělí 3.10.blok č. 12
Irkutská, Krátká, Nad Olšinami, Vilová (Pod Rapidem – U Nových vil), Mrštíkova (Pod Rapidem – U Nových vil), Nad Primaskou (Ruská – U Nových vil), Pod Rapidem + spojka Mrštíkovou, Za Strašnickou vozovnou + parkoviště před krematoriem
úterý 4.10.blok č. 13
Vilová (U Nových vil – Starostrašnická), Mrštíkova (U Nových vil – Saratovská), Nad Primaskou (U Nových vil – Saratovská), U Nových vil, Věšínova, Za Poštou , Kralická, Saratovská, Pod Hotelem (slepý úsek z Bečvářovy), Bečvářova, Na Hroudě (U Hráze – U Vesny), U Vesny (V Olšinách – Na Hroudě)
středa 5.10.blok č. 14
Dobročovická (V Olšinách – Novostrašnická), Novostrašnická (Úvalská – Dobročovická – až slepý konec), Škvorecká, U Kombinátu, Dvouletky, Dětská, Pod Hotelem (slepý úsek z Dětské), Brigádníků, Solidarity (Černokostelecká – V Olšinách), Turnovského
čtvrtek 6.10.blok č. 15
V Úžlabině, Tejnická, Černická, Vykáňská, Břežanská, Tismická, Rostoklatská, Tuklatská, Kounická + spojka s Limuzskou, Malínská, Vrátkovská, Plaňanská, cesta k hotelu Rhea
pátek 7.10.blok č. 16
Na Vinici, Pod Strašnickou vinicí, Blatovská, Ve Stínu, Na Výsluní, Jirenská (Vrbčanská – Černokostelecká), Vrbčanská, Révová, Hřibská, Běchovická, Hostýnská (Počernická – Na Vinici), Slunečná (Počernická – Běchovická)
pondělí 10.10.blok č. 17
Počernická, Ruská (Bělocerkevská – Pod Rapidem)
úterý 11.10.blok č. 19
Útulná, Skřivanská (Nad Vodovodem – Chotouňská), Chotutická , Nad Vodovodem (Na Palouku – Cerhenická), U Krbu vč. spojky, Hostýnská (Útulná – Počernická), Slunečná (U Krbu – Počernická), Nad Úžlabinou, parkoviště u kom. Útulná
středa 12.10.blok č. 18
Strnadova, Vydrova, Chládkova, Janderova vč. spojky, Kaňkova (U Tvrze – Kaňkova), Heldova (Tomsova – Niederleho), Tomsova, Niederleho (Heldova – slepý úsek), Kampánova, Bacháčkova, Mistrovská, Na Univerzitním statku (Mistrovská – Malešické nám.), Malešické nám., Malešická (Malešické nám. – Mistrovská – pravá strana od Malešického nám.), Malešická (Zálužanského – Pobořská – pravá strana k Malešickému nám.)
čtvrtek 13.10.blok č. 20
Troilova, Bydžovského, Kodicilova , Božecká, Lipecká, Cerhenická (Káranská – Počernická), Zálužanského, Limuzská (Počernická – Káranská), Káranská (Cerhenická – Pobořská) , Pobořská, Přistoupimská, Tuchorazská, Ovčárská
pátek 14.10.blok č. 26
U Vršovického nádraží (Košická – Vršovická), Košická (U Vršovického nádraží – Krymská), Sámova + slepý konec, Petrohradská (Vršovická – Rostovská), Rostovská, Borodinská (Smolenská – Rostovská), Sportovní (Vršovické náměstí – Vršovická), Na Kovárně, Vršovické náměstí, Pod Stupni, schody do ul. Smolenské
pondělí 17.10.blok č. 29
Na Křivce, Pod Sychrovem II., Na Pahorku, Na Sychrově (Na Palouku – Tachlovická), Tachlovická (Na Sychrově – Na Pahorku), Svahová (Na Křivce – Tachlovická a Moskevská – Na Křivce), Křeslická, K Topírně, Osnická + 2 spojky od Bohdalecké, Modletínská, Popovická, V Dolině, Brtnická, Nad Vršovskou horou, Elektrárenská, Pod Sychrovem I., Výstupní, Osnická (na Křivce – Pod Sychrovem I.)
úterý 18.10. blok č. 21
Na Třebešíně, Pod Kapličkou, Okrajní, Pod Viktorkou (K Červenému dvoru – Na Třebešíně), Nad Třebešínem I. , Nad Třebešínem II., Nad Třebešínem III., Na Úseku, Pod Třebešínem, Slunečná (U Krbu – Na Třebešíně), Nad Kapličkou (Slunečná – Za Třebešínem), Za Třebešínem, Za Stadionem (Nad Kapličkou – Za Třebešínem)
středa 19.10.blok č. 24
Voroněžská, Kozácká, Krymská, Sevastopolská, Charkovská, Donská, Rybalkova (od č. 29 – Charkovská), Černomořská, Na Královce, Košická (Krymská – Moskevská), Kodaňská (Moskevská – Norská) + zálivy, Kodaňská (Krymská – Moskevská), Estonská (Ruská – Kodaňská), Ruská (Moskevská – Norská), Francouzská (Moskevská – Slovenská)
pátek 21.10.blok č. 22
Ruská (Chorvatská – Benešovská), Hradešínská (Chorvatská – Šrobárova), Říčanská (Benešovská – schody), Na Zájezdu (Říčanská – slepý úsek), Bošická, Vlašimská, Bratří Čapků, Korunní (Chorvatská – Jičínská, pravá strana), Benešovská (Korunní – Říčanská)
pondělí 24.10.blok č. 25
Oblouková (Vršovická – Sportovní), Na Spojce, Orelská, Holandská, nám. Svatopluka Čecha, Madridská, Minská (Vršovická – Moskevská), Slovinská (Moskevská – Kodaňská), Norská (Madridská – Holandská), Žitomírská (Sportovní – Moskevská)
úterý 25.10.blok č. 27
Norská (Kodaňská – Ruská), Žitomírská (Moskevská – Ruská), Finská, Mexická , Bulharská, Slovinská (Kodaňská – Bulharská), Tolstého, Arménská, Moldavská, Kavkazská (Altajská – Moskevská), Kodaňská (Norská – Moldavská)
středa 26.10.blok č. 28
28. pluku, U Roháčových kasáren, Konopišťská, Novorossijská, Kodaňská (Moldavská – Vršovická), Kavkazská (Moldavská – Kodaňská), Altajská, Archangelská, Na Míčankách
čtvrtek 27.10.blok č. 23
U Vodárny (Korunní – Hradešínská), Nitranská (Dykova – Korunní), Řipská (Dykova – Korunní), Chorvatská, Dykova (U Vodárny – Chorvatská), Hradešínská (Chorvatská – U Vodárny), Slovenská (Na Šafránce – schody do Hradešínské), Na Šafránce, Estonská (Hradešínská – Ruská), Sobotecká, Korunní (U Vodárny – Chorvatská – pravá strana)