Počasí
Praha 26 °C Neděle, 14. července 2024, Svátek má Karolína
Go to content
Naše Praha na Facebooku

Sejdeme se na zahradě – malý kulturní festival v Centru Paraple

117836_main_SSNZ-2024 Zvětšit

Podrobnosti akce

Datum konání: 18.07.2024

Čas: 17:00 - 22:00

Cena: 200 Kč

Místo: Ovčárská 471/1b,
Praha 10 - Malešice,
Česko

Web: https://www.paraple.cz/paraple/akce/sejdeme-se-na-zahrade-maly-kulturni-festival/

Vhodné pro kočárek: ANO

Bezbariérový přístup: ANO

Občerstvení v místě: ANO

Srdečně vás zveme na akci, která nese název Sejdeme se na zahradě, konanou ve čtvrtek 18. července od 17:00 do 22:00 hodin. Toto tradiční letní setkání je určeno všem, kteří ocení kombinaci zábavy a příjemné zahradní atmosféry. Přijďte si užít pohodové odpoledne a milá vystoupení.Setkáme se s Milanem Heinem a Jitkou Smutnou, kteří svou přítomností obohatí náš večer. Milan Hein je český herec a zakladatel Divadla Ungelt, které je proslulé svým intimním prostředím a hereckými výkony. Jitka Smutná patří k úspěšným českým televizním, dabingovým, filmovým i rozhlasovým herečkám. Společně nás nechají ponořit se do jejich milé rozpravy doplněnou o hudební složku.

Také se potěšíme hudebním vystoupením performera Štěpána Škocha.Program zpestří ukázka psovodů vězeňské služby PČR, kteří předvedou své dovednosti a spolupráci se čtyřnohými parťáky.Naše zahradní jízda vyvrcholí vystoupením boogie-woogie kapely Elvisovi sirotci, která nás zaručeně roztančí a zakončí večer vesele a energicky.Bude připraveno i skvělé občerstvení. Sejdeme se u znamenitých dobrot, které pro vás připravíme. Nezapomínejme dodržovat pitný režim, proto se sejdeme u baru, kde nabídneme alko či nealko koktejly a milovníkům kávy připravíme i tu dobrou (brazilskou).Celou akcí nás provede Vašek Uher.Vstupné: 200 Kč.

Vstupenky můžete zakoupit také v Centru Paraple na recepci.KOUPIT VSTUPENKU

(URL: https://goout.net/cs/listky/sejdeme-se-na-zahrade-2024/eqqy/)Areál Centra Paraple bude pro návštěvníky akce zpřístupněn od 16.30 hodin. Program, který je přizpůsobený věku 15+, startujeme v 17.00 hodin. Mladším dětem doporučujeme navštívit akci Sejdeme se na zahradě pro rodiny s dětmi, která se uskuteční 22. 8. 2024.

Parkování v areálu Centra Paraple mohou využít pouze osoby ZTP a ZTP/P. Děkujeme za pochopení.Přijďte se pobavit na zahradu Centra Paraple.Těšíme se na vás!

Mapa

50°4'50.871"N, 14°30'24.110"E