Naše Praha na Facebooku

hlavička

Načítaní obsahu...

Vršovice porazily Žižkov

Fotbalisté Bohemians 1905 vyhráli v rámci sobotního programu 9. kola Gambrinus ligy pražské derby na hřišti Viktorie Žižkov 1:0. Hosté využili převahu až v samotném závěru díky přesné hlavičce Milana Škody.

Slavia by si za výkon ve druhém poločase výhru nezasloužila

Fotbalisté týmu 1. FK Příbram remizovali v sobotním utkání 14. kola I. ligy na domácím hřišti se Slavií Praha 1:1. Branku Příbrami dal v 7. minutě záložník Michal Klesa zblízka po centru Tomáše Borka, v 50. minutě vyrovnal Jakub Hora. Slavia by si za výkon ve druhém poločase výhru nezasloužila.

Bohemians 1905: na sedmý pokus vítězství

Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v nedělním utkání 14. kola Gambrinus ligy Příbram 1:0 a po šesti zápasech bez výhry se radují z tříbodového zisku. Týmu kouče Pavla Hoftycha zajistil vítězství Jiří Kaufman, který se ve 32. minutě krásně trefil z přímého kopu.