Počasí
Praha 12 °C Středa, 22. září 2021, Svátek má Darina
Go to content

Kinoko bude k vidění na letošním Designbloku

DSC09521 Zvětšit
DSC04371
DSC04237

Podrobnosti akce

Datum konání:
06.10.2021 od 10:00 - 10.10.2021 do 10:00

Cena: ZDARMA

Místo: Holečkova 106/10,
Praha 5 - Smíchov,
Česko

Sportovní značka KINOKO zažije svůj debut na největší přehlídce designu ve střední Evropě, třiadvacátého ročníku Designblok. Tato česká značka specializující se na sportovní oblečení pro ženy oslavila v květnu svůj první rok působení na trhu, během kterého stihla otevřít svou druhou prodejnu v pražském Westfieldu Chodov. Rok ale ještě neskončil a účast na Designbloku si nová prosperující značka nenechala ujít. KINOKO bude k vidění po celý průběh festivalu od 6. do 10. října v Gabriel Loci na Smíchově v prostorách Openstudia pod číslem 258.

Štěstí jako stěžejní motiv
Hlavním tématem letošního Designbloku je štěstí, které bude propojovací linkou festivalu, od vizuálu a podoby Designérie po jednotlivé instalace a doprovodný program. Uplynulý rok totiž ukázal, jak moc lidé touží po štěstí, po zdravém a naplněném životě. “Představení Kinoko na Designbloku si klade za cíl přenést návštěvníky do snového Kinoko světa, který je ženský, přátelský, autentický, sebelaskavý a pohodlný. Zároveň ale sofistikovaný a odvážný,” říká Zuzana Křivánková, brand manažerka české sportovní značky Kinoko.

“Letošní téma Designbloku nás velice potěšilo. Štěstí a především endorfiny jsou totiž
velkou součástí naší Kinoko filosofie. Snažíme se ženám a dívkám ukazovat, že na návratu k jednoduchosti a základům není nic špatného. Hýbat se pro endorfiny, pro svobodu, protože chceme, ne protože musíme. Někdo chce být po tréninku KO, někdo zase OK. Diverzita a individualita je krásná, my jsme tu proto, abychom ženy podporovaly v čemkoliv, co je dělá skutečně šťastné a spokojené,” popisuje Zuzana Křivánková z Kinoko.

Nejen legíny
I když jsou hrdinkami mezi produkty legíny, Kinoko se neustále snaží rozvíjet nabídku produktů pro nové i stávající zákaznice. S každoroční kolekcí se můžete těšit na svěží barvy, střihy i novou kategorii. Kromě legín a sportovních podprsenek různých střihů a materiálů přibyly šortky, jógamatky, mikiny, první kolekce spodního prádla a tašky. Úplnou novinkou tohoto roku budou třeba těhotenské legíny, volnočasové kalhoty, trička a další kousky, které budou stát za pozornost.

Mapa

50°4'29.551"N, 14°23'45.835"E