Počasí
Praha 9 °C Sobota, 23. října 2021, Svátek má Teodor
Go to content

FbŠ Bohemians vs. 1 SC TEMPISH Vítkovice

paatek Zvětšit

Podrobnosti akce

Datum konání: 17.09.2021

Čas: 19:00 - 21:00

Cena: 50,- Kč

Místo: Polská 2400/1a,
Praha 2 - Vinohrady,
Česko

Web: https://www.fbsbohemians.cz/

Vhodné pro kočárek: ANO

Občerstvení v místě: ANO

Klokanům se vstup do nové sezóny vydařil. Z úspěšného domácího utkání proti České Lípě si po vítězství 10:6 připsali 3 body do tabulky. Start sezóny se povedl také Vítkovicím, kterým se doma také dařilo a po vítězství 11:4 proti Pardubicím mají v tabulce také plný počet bodů. Už v pátek 17.9.2021 si tyto dvě mužstva změří své síly na Vinohradech. Utkání začíná v 19:00 a už teď se na každého z vás těšíme na tribuně.
CO ŘÍKAJÍ STATISTIKY?
V loňské sezóně se oběma týmům dařilo na domácí půdě. Byly to napínavé zápasy, o čem svědčí také těsné výsledky. První zápas se hrál ve Vítkovicích, kde klokani prohráli 8:7. Druhý zápas na domácí půdě Bohemky se za stavu 6:6 dostal do prodloužení, kde po necelé minutě vstřelil vítězný gól Filip Forman za asistence Jana Maliče.
CELOSEZONNÍ SOUTĚŽ
Celosezónní soutěž poběží celou sezónu a vyvrcholí na posledním utkání mužů, kde nás bude čekat tombola o 30 hodnotných cen, jako například auto na víkend nebo návštěva v zábavném parku TEPfactor.
Soutěž jsme rozdělili do dvou kategorií, a to na tombolu pro rodiče a dospělé a tombolu pro děti. Podmínkou zapojení do tomboly je účast na minimálně deseti Superligových utkáních mužů. V pátek 17.9. budou na pokladně k dispozici klubové permanentky (pro členy k vyzvednutí, pro ostatní fanoušky k zakoupení), na které se budou sbírat razítka za účast na utkání. Platná permanentka s minimálně 10 razítky bude následně zařazena do tomboly.
VSTUPENKY
Vstupenky si můžete zakoupit na TICKETPORTÁLU nebo přímo v hale na pokladně. Cena vstupenky je stanovena na 50,- Kč a pro děti a mládež do 15 let a ZTP na 30,- Kč. Pro členy klubu jsou již tradičně připraveny členské permanentky.
HYGIENICKÉ OPATŘENÍ
Diváci (výjimka u dětí do 6 let) musí nadále na základě platných vládních nařízení doložit jedno z níže uvedených potvrzení:
potvrzení o absolvování RT-PCR vyšetření nejdéle 7 dní před akcí s negativním výsledkem
potvrzení o absolvování antigenního vyšetření nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem
potvrzení o očkování proti nemoci covid-19, přičemž od jeho dokončení uběhlo nejméně 14 dnů
potvrzení o prodělání nemoci covid-19 ve lhůtě 180 dnů
potvrzení školy či čestné prohlášení o absolvování antigenního vyšetření ve škole nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem
V prostorách haly musí mít diváci nasazený respirátor FFP2/KN95.

Mapa

50°4'43.857"N, 14°26'32.295"E