Počasí
Praha 10 °C Čtvrtek, 23. září 2021, Svátek má Berta
Go to content

Český Jarmark SPD v Praze

Český jarmark SPD Zvětšit

Podrobnosti akce

Datum konání: 03.10.2021

Čas: 12:00 - 17:00

Cena: zdarma

Místo: Pernerova,
Karlín

Přijměte pozvání na Český Jarmark SPD, který propaguje české potravináře. Můžete si zde nakoupit kvalitní české potraviny za velkoobchodní ceny. Vystoupí zpěvák Petr Kolář, který zazpívá hymnu SPD. Bohatý doprovodný program a soutěže pro děti.

Občerstvení za férové ceny. Na čepu speciál pivo Spďák z Nové Paky za 15 korun. Pečené klobásky od českých řezníků za 20 korun. Domácí limonády a čaje. Spousty dalších lahůdek od českých výrobců. Ukázka cen prodávaných potravin: brambory 4,90 Kč/kg, cibule 7,90 Kč/kg, jablka 18 Kč/kg, kuře 40 Kč/ks, salám 39 Kč/ks, mléko 11 Kč/l, máslo 25 Kč/250g, vajíčka 1,99 Kč/ks. Tady si nakoupí rád každý.

Smyslem akce je ukázat názorně v jaké kvalitě a za kolik dodávají naši potravináři zboží monopolním řetězcům se zahraničními vlastníky. Sami pak můžete posoudit, v jaké kvalitě a cenách prodávají běžně řetězce nám, konečným spotřebitelům. SPD stojí vždy na straně českých výrobců a spotřebitelů.

Vystoupí předseda SPD Tomio Okamura, místopředseda SPD Radim Fiala, kandidáti SPD Praha – Josef Nerušil, Jan Čížek, Vítězslav Novák, Jiří Kobza a Lenka Zumrová.