Naše Praha - Český domov
  • Naše Praha Centrum (Praha 1, Praha 2)
  • Naše Praha 3 (Praha 3)
  • Naše Praha 4 (Praha 4, Praha 11, Praha 12)
  • Naše Praha 5 (Praha 5, Praha 13, Praha 16)
  • Naše Praha 6 (Praha 6, Praha 17)
  • Naše Praha 7 (Praha 7)
  • Naše Praha 8 (Praha 8)
  • Naše Praha 9 (Praha 9, Praha 14, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21)
  • Naše Praha 10 (Praha 10, Praha 15, Praha 22)
  • Zprávy
    • Zprávy
    • Sport
    • Kultura / Volný čas
    • Příspěvky čtenářů
    • PR články
    • Rozhovory
  • Kalendář akcí
  • Mapa
  • Infoservis
  • Řádková inzerce
  • Inzerce
    • Ceník online inzerce
    • Kariéra
    • Obchodní podmínky
    • Kontakty
  • Zprávy
  • Kalendář akcí
temp° 8°C
Časopis všech Pražanů

přihlášení registrace
Sobota 16. Lednasvátek má Ctirad
Rubriky
  • Zprávy
  • Sport
  • Kultura / Volný čas
  • Příspěvky čtenářů
  • Rozhovory
  • PR články

Tři otázky pro… Jana Nedvěda

Jan Nedvěd je zpěvák a skladatel, který věnuje většinu času hudbě. Je členem kapely Bek Ofis, s níž vystoupí v listopadu v Praze. Je spoluzakladatelem vydavatelství, které na podzim vydá jeho nový singl.

Přečtěte si rozhovor, odpovězte na otázku a vyhrajte CD
Přečtěte si rozhovor, odpovězte na otázku a vyhrajte CD - foto: Jan Svoboda

Léto je u konce, jak jste ho strávil a užil jste si nějakou dovolenou, nebo bylo vaše léto čistě pracovní?

Udržet mě celé léto v práci by asi nikdo nezvládl. Rád poznávám nová místa a lidi, takže cestování je pro mě obrovskou radostí. Dovolenou se snažím alespoň z části strávit aktivně, tentokrát to bylo surfování ve Španělsku a poté windsurfing na řeckém ostrově Lefkada. Letos jsem si bral s sebou minimum práce a jen psal texty k novým písničkám. Abych byl upřímný, tak musím přiznat, že jsem zároveň přeborníkem ve spaní. A to světového formátu.

Na podzim chystáte vydat svůj nový singl pod vydavatelstvím Mad Baker Music, které jste sám spoluzakládal. Můžete k této aktivitě prozradit něco víc? Na co se vaši fanoušci mohou těšit?

Mad Baker Music je projektem, který se zaměřuje na podporu českých umělců, a to především v online světě. Náš stejnojmenný YouTube kanál každý týden vydá alespoň jedno hudební video talentovaného interpreta. Doposud převažovaly cover verze, ale čím dál více se soustředíme na vlastní tvorbu. To je i případ mojí nové skladby, kterou momentálně dokončuji. Hodně si dávám záležet na tom, aby skladba měla skvělý zvuk a aranž, protože má pro mě velký význam. Vkládám do ní totiž všechno, co se mi v poslední době přihodilo, včetně ne úplně lehkých rozhodnutí. Měla by každému ukázat, jak dokážeme druhé milovat a přitom jim i třeba nevědomky ubližovat.

Kde vás v nejbližší době mohou vaši fanoušci vidět?

Plánování sólových koncertů právě probíhá a pro aktuální informace doporučuji sledovat profily jannedvedofficial na Facebooku a Instagramu. Co mohu prozradit už nyní je mé účinkování na finále soutěže Česká Miss v Brně 23. září. Se svou kapelou Bek Ofis zase zahraji v Praze v klubu La Loca 2. listopadu.

Vyhrajte CD Jana Nedvěda

Pro čtenáře časopisu Naše Praha jsme připravili soutěž o čtyři CD Jana nedvěda. Stačí jen odpovědět na otázku a správnou odpověď poslat do 6. října na adresu soutez@ceskydomov.cz. Do předmětu mailu napište Jan. Výherce budeme o způsobu vyzvednutí výhry informovat prostřednictvím e-mailu. Podmínkou účasti v soutěži je označení stránky facebook.com/casopisnasepraha jako „to se mi líbí“.

Soutěžní otázka:

Kdy vystoupí Jan Nedvěd v Praze?

A.           1. listopadu

B.            2. listopadu

C.            3. listopadu

Poslat článek emailem

Váš email:

Email příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Opište kód z obrázku: kodzobrazku

Tweet
  • Galerie
  • Video
  • Komentáře
  • Mapa
  • Poslat emailem
  • Vytisknout
  • Sdílet článek

Podobné články

Natálie je desetinásobná mistryně ČR v latinskoamerických a standardních tancích.

Natálie Otáhalová: Při tanci se o sobě hodně dozvíte!

Vydáno 26.11.2020

Dívka k tanečnímu rytmu zrozená, tak by se stručnou parafrází úvodu známé písničky mohla označit mladá tanečnice Natálie Otáhalová (20). Mnohonásobná mistryně republiky a tvář známá ze StarDance si vinou covidu-19 nuceně vybírá volno, ale věří, že se co nevidět opět objeví na parketu.

Profesor Prymula je nyní vládním zmocněncem.

Epidemiolog Roman Prymula: pravděpodobnost, že se něco stane, je poměrně vysoká

Vydáno 16.7.2020

Profesor Prymula v exkluzivním rozhovoru s Janem Bělohubým pro Naši Prahu a Zulice.cz nejen komentuje současnou situaci, ale vysvětluje - třeba zda je možné „chytit“ koronavir opětovně, či zda se po prodělání získá imunita jako u spalniček. Jestli je latinskoamerický zabiják „jiný“ než COVID u nás. Proč je u nás situace hrozivější, než v sousedním Rakousku. Jestli viru napomáhá klimatizace, jaká je slabina roušek, a proč je z pohledu koronaviru Praha „časovanou bombou“. Zda druhá vlna bude nárazovou vlnou či jen postupným přílivem.

Při nácviku tanečních figur nesmí chybět pohoda.

Finalista seniorského Stardance Zdeněk Hlavnička (89): „Chci ukázat, že i ve stáří lze dobře žít!“

Vydáno 6.3.2020

V rámci tanečního festivalu Prague Dance Championship na Žofíně proběhne 29. března finále soutěže o titul Senior Stardance. Mezi deseti účastníky je nejstarším tanečníkem Zdeněk Hlavnička z Prahy 4.

AKTUALIZOVÁNO
21.9.2017 10:00
POČET SDÍLENÍ
krát
  • Vydáno:21.9.2017 10:00
  • Autor:Petra Ďurčíková
  • Rubrika:Rozhovory
  • Lokalita:Naše Praha
Petra Ďurčíková
1GALERIE
 VIDEO
0KOMENTÁŘE
 MAPA
Akce v CČM

Zapomeňte na stres a užijte si předvánoční období v Centru Černý Most

Jsou Vánoce vaším nejoblíbenějším obdobím roku, anebo je kvůli stresu, jenž jim v dnešní době často předchází, vnímáte spíše s rezervou a obavami? V obou případech nabízí perfektní řešení Centrum Černý Most. Pro letošek totiž připravilo program ve znamení adventních tradic, stejně jako služeb ušitých na míru všem, kteří si přejí zvládnout přípravy na zimní svátky především v klidu a maximálním pohodlí.

Do Anglie nebo na Maltu

Chcete, aby vaše dítě plynně mluvilo anglicky?

Určitě chcete a přemýšlíte, jak zlepšit jazykové znalosti vašeho syna nebo dcery. Angličtinu by přece každý student měl solidně zvládnout na střední škole, a k tomu ještě další jazyk na úrovni aspoň B1. Na vysoké už na studium jazyků moc času nebude!

Všechny filmy uváděné v letním UPC MAX kině doplní autogramiády jeho autorů nebo herců.

Centrum Černý Most otevře letní kino s projekcemi nejlepších českých filmů zdarma!

Letošní prázdniny se v Centru Černý Most ponesou na filmové vlně. Na jeho střeše bude každý čtvrtek mezi 23. červnem a 25. srpnem diváky vítat letní UPC MAX kino, které vždy od 21 hodin zdarma postupně promítne desítku vybraných českých snímku.

Šedý zákal nelze odstranit žádnými léky ani brýlemi.

K šedému zákalu směřujeme všichni

Šedy zákal neboli katarakta je oční onemocnění, při kterém dochází k zakalení čiré lidské oční čočky. Toto zakalení brání průchodu světelných paprsků na sítnici, a člověk si tak při-padá, jako by viděl přes mlhu. Jedná se o časté oční onemocnění, které komplikuje život řadě lidí, přitom se dá jednoduše vyřešit.

Laserovou operaci lidé nejčastěji podstupují kvůli odstranění dioptrií

Odhodit brýle i v pokročilém věku dnes máme na dosah ruky

Společně se šedým zákalem mají pacienti jedinečnou možnost se zbavit i závislosti na brýlích, a to díky multifokálním nitroočním čočkám. O tom, proč by lidé měli do svého zraku investovat, jsme se bavili s Adamem Janekem, ředitelem Očního centra Praha.

  • Pošli námět na článek
  • Pošli video
  • Pošli fotogalerii
  • Vložit akci

Naše Praha

  • Kalendář akcí
  • Infoservis

Regionální redakce

  • Praha - centrum
  • Praha 3
  • Praha 4
  • Praha 5
  • Praha 6
  • Praha 7
  • Praha 8
  • Praha 9
  • Praha 10
  • O nás
  • Kontakty
  • Zprávy
Český domov.cz
  GoPay.cz